dr n. med. Tadeusz Rachel

Laryngolog

Polecam, gdy miałem 17 lat wyleczył moje przewlekle zapalenie gardła. Doktor nauk medycznych godny polecenia.

U mojej dziewczyny, ktora skarżyła się m.in. na zawroty głowy, gwiazda krakowskiej laryngologii pan R. stwierdził podejrzenie stwardnienia rozsianego. Ta przyczna została wyeliminowana w dwóch badaniach, po pobycie w szpitalu, badaniach rezonansem itd. Po pewnym czasie (dość długim) okazało się, że to jednak uszkodzenie błędnika. A pan Rachel powiedział, że błędnik jest dobry po tym, jak przechylił pacjentkę do przodu i do tyłu i zapytał, czy kręci się jej w głowie. Ecce laryngolog! Stawia wyssane z palca hipotezy, z nieswojej specjalności, żeby pogwiazdorzyć i postraszyć ludzi, a nie wykona przed tym podstawowych badań larynglogicznych.

jako jedyny laryngolog wq Polsce pracujący w poradni miał wykład na temat molekularnych podstaw węchu,na europejskim kongresie laryngologów co świadczy o pozycji zawodowej i wiadomośąciach