lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Jestem pacjentką doktora Śliwińskiego od kilku lat. Jest bardzo dobrym fachowcem i dużo mu zawdzięczam. Jest lekarzem dokładnym, dociekliwym, a jako człowiek jest bardzo miły i życzliwy. Nie ogranicza się tylko do rutynowego wykonania badania, ale również rozmawia na temat historii choroby, pyta o wyniki innych badań i zabiegów. Wolę zapisać się na wizytę u doktora, bo mam pewność że badanie będzie wykonane starannie i w przyjaznej atmosferze. Dzięki staranności badania i fachowości doktora 3 lata temu u męża, podczas rutynowego badania doktor wykrył mały guzek w nerce i dzięki tak wczesnej i trafnej diagnozie udało się go całkowicie wyciąć, bez konieczności usuwania nerki. Doktor potrafi podczas badania stworzyć miłą atmosferę. Jest uprzejmy, kontaktowy, na bieżąco tłumaczy co bada i czy wszystko jest w porządku. Nie jest to tylko moja opinia, ale również innych pacjentów z którymi rozmawiałam.

Jak dla mnie właściwy człowiek na właściwym miejscu, Doktor Śliwiński bardzo angażuje się w swoją pracę. Dokładne badanie, bez pośpiechu, solidnie. Dobry kontakt z pacjentemi fachowa wiedza to jego atuty. Bardzo miły i znający się na rzeczy lekarz - wszystko dokładnie tłumaczy w trakcie badania. Polecam bo to świetny radiolog !!! Pozdrawiam - Ewa pacjentka

Potrzebowałam konsultacji radiologicznej dla dziecka - wizyta odbyła się punktualnie w miłej atmosferze, lekarz naprawdę podszedł profesjonalnie do temtu, był bardzo w porządku, opowiedział wszystko co widzi. Bardzo polecam tego lekarza widać że jest fachowcem !!!!!!!!!!

W końcu lekarz z powołania..............jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i z samego badania (bardzo dokładne i wyjaśniają ce w końcu moje złe samopoczucie).......z czystym sumieniem mogę polecić doktora innym.

Konkretny lekarz. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Doktor uświadomił mi, że warto się badać . Pan Śliwiński bardzo dobrze zajmuje się problemem pacjenta, wzbudza zaufanie dlatego jest godny polecenia

Pan doktor Tadeusz Śliwiński nie zawiódł mnie ani razu. Usg wykonywane przez doktora jest zawsze bardzo profesjonalne i konkretne. Z tego co wywnioskowałem lekarz jest osobą bardzo kompetentną i dokładną. Widać ,że został lekarzem z powołania i nie robi nic wbrew woli. Charakter Pana dr także świadczy o tym ,że jest człowiekiem bardzo dobrym. Potraktował mnie w taki sposób ,że czułem się przez te 20 minut najważniejszy i lekarz skupił się tylko na moim problemie zdrowotnym. Miły, sympatyczny ,przez całą wizytę był uśmiechnięty i bardzo pogodny. Jeżeli mają państwo problem z jamą brzuszną dr Śliwiński wykona usg bardzo profesjonalnie, skutecznie i bez żadnych pomyłek. Jestem bardzo zadowolony z wizyty, wiem że zapłacone pieniądze nie zostały zmarnowane. Zdrowie człowieka to jedna z bardzo ważnych rzeczy w życiu człowieka natomiast podejście lekarza do pacjenta jest bezcenne. Gorąco polecam !!!

Polecam z całego serca ! Konkretny, bardzo doświadczony lekarz. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze ! Wszystko Pan Doktor mi wytłumaczył . Dziękuję i pozdrawiam

Pan Doktor słucha pacjenta, jest rzeczowy i życzliwy. Badanie wykonywane przez Pana Doktora jest dokładne i bezbolesne. Zdecydowanie polecam!

Kulturalnie, fachowo i sympatycznie. Wszystko dokładnie wyjaśnione, wytłumaczone i pokazane. Wizyta udana, doktor Śliwiński udzielił fachowej pomocy. Polecam!!

Bardzo miły i chętnie wyjaśniający wszelkie wątpliwości. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

Medix
53-413 Wrocław