dr n. med. Tadeusz Sobański

Pediatra

Genialny specjalista nie faszeruje antybiotykami cierpliwie odpowiada na pytania na każdej wizycie bada całe dziecko bardzo dokładnie

Wspaniały lekarz, jeśli ktoś ceni zwłaszcza naturalne sposoby leczenia/życia. Fanów farmy też usatysfakcjonuje, ale mi bardzo zależało na poszanowaniu mojego modelu opieki medycznej moich dzieci. Moja mama ze mną do doktora chodziła z powodu powikłań po antybiotykach, które dostałam w 2 mies. życia. Leczy całe pokolenia, więc wiedzy i doświadczenia można tylko pozazdroscić...:) Polecam z czystym sumieniem, bo to Człowiek, który nie dla zysku pracuje, tylko dla drugiego Człowieka. A i wystrój gabinetu budzi miłe wspomnienia... ;)

A i wystrój gabinetu budzi miłe wspomnienia... ;)

Świetny lekarz, tylko jedna wizyta i okazało się że dziecko cierpi na 3 dolegliwości, czego nie mogli dokonać lekarze w ośrodku zdrowia. Miły starszy Pan, nie truje dziecka antybiotykami, omija je szerokim łukiem, wizyta trwała jakiś 25-35 min. bardzo dokładnie bada dziecko. Przepisuje robione leki, chociaż ciężko miałam je dostać ale jakoś się udało :P MAm nadzieje ze mój synuś szybko wyzdrowieje.

jest BARDZO DOBRY ,WYLECZYŁ MNIE Z ZAPALENIA PŁUC BEZ ANTYBIOTYKÓW!!!!!!!!.MAM DO NIEGO ZAUFANIE.PS.LECZĘ SIĘ U NIEGO OD LAT

wspaniały specjalista, leczy skutecznie i co ważne unika faszerowania dzieci antybiotykami. Korzystam z jego porad ponad 10 lat i nie zdecydowałabym się na zmianę lekarza. Polecam i pozdrawiam.

Zgadzam się z opinią powyżej w 100%. Świetny specjalista.

Zgadzam się z opinią powyżej w 100%. Świetny specjalista.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Rybnik"?

Rybnik

Medikor