dr n. med. Tadeusz Sobański

Najwspanialszy lekarz z jakim się spotkałam!! (A było ich wielu w kilku pierwszych latach życia mojej córki ). Pan Doktor zawsze wysłucha i bierze pod uwagę nawet błahe dla wielu innych lekarzy spostrzeżenia rodzica. Jest miły, sympatyczny, cierpliwy, przyjemny dla dziecka ale również dla rodzica. Patrzy na swojego małego pacjenta wielowymiarowo i zawsze ( w naszym przypadku zawsze) stawia trafna diagnozę. Jest oddany swojej pracy a jego ogromne doświadczenie i jeszcze większa wiedza czyni z niego najlepszego lekarza! Pomógł nam w wielu sytuacjach, które często przewyższały innych lekarzy.

Pomógł nam w wielu sytuacjach, które często przewyższały innych lekarzy.

Genialny specjalista nie faszeruje antybiotykami cierpliwie odpowiada na pytania na każdej wizycie bada całe dziecko bardzo dokładnie

Wspaniały lekarz, jeśli ktoś ceni zwłaszcza naturalne sposoby leczenia/życia. Fanów farmy też usatysfakcjonuje, ale mi bardzo zależało na poszanowaniu mojego modelu opieki medycznej moich dzieci. Moja mama ze mną do doktora chodziła z powodu powikłań po antybiotykach, które dostałam w 2 mies. życia. Leczy całe pokolenia, więc wiedzy i doświadczenia można tylko pozazdroscić...:) Polecam z czystym sumieniem, bo to Człowiek, który nie dla zysku pracuje, tylko dla drugiego Człowieka. A i wystrój gabinetu budzi miłe wspomnienia... ;)

A i wystrój gabinetu budzi miłe wspomnienia... ;)

jest BARDZO DOBRY ,WYLECZYŁ MNIE Z ZAPALENIA PŁUC BEZ ANTYBIOTYKÓW!!!!!!!!.MAM DO NIEGO ZAUFANIE.PS.LECZĘ SIĘ U NIEGO OD LAT

Świetny lekarz, tylko jedna wizyta i okazało się że dziecko cierpi na 3 dolegliwości, czego nie mogli dokonać lekarze w ośrodku zdrowia. Miły starszy Pan, nie truje dziecka antybiotykami, omija je szerokim łukiem, wizyta trwała jakiś 25-35 min. bardzo dokładnie bada dziecko. Przepisuje robione leki, chociaż ciężko miałam je dostać ale jakoś się udało :P MAm nadzieje ze mój synuś szybko wyzdrowieje.

Zgadzam się z opinią powyżej w 100%. Świetny specjalista.

Zgadzam się z opinią powyżej w 100%. Świetny specjalista.

wspaniały specjalista, leczy skutecznie i co ważne unika faszerowania dzieci antybiotykami. Korzystam z jego porad ponad 10 lat i nie zdecydowałabym się na zmianę lekarza. Polecam i pozdrawiam.