dr Tadeusz Sobuta

Lekarz bardzo nieuprzejmy i arogancki. Nie zna podstawowych zasad prowadzenia ciąży, nie zna przepisów NFZ. Bardzo niesympatyczny gość ;/

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA A W SZCZEGÓLNOŚCI ODRADZAM PROWADZENIE CIĄŻY. JEST TO LEKARZ KTÓRY O NICZYM NIE INFORMUJE PACJENTKI, O WSZYSTKO TRZEBA PYTAĆ,A BĘDĄC W CIĄŻY PIERWSZY RAZ TO NIE ZAWSZE SIĘ WIE O CO PYTAĆ, NIE BADA PACJENTKI, OGRANICZA SIĘ JEDYNIE DO USG Z KTÓREGO NIE JEST NAWET WSTANIE OKREŚLIĆ JAK DUŻE JEST DZIECKO I JAKIEJ JEST PŁCI, WIĘC JAK MOŻE OKREŚLIĆ CZY DOBRZE SIĘ ROZWIJA ? POTRAFI NIE SKIEROWAĆ NA TAK WAŻNE BADANIE JAK POZIOM GLUKOZY NA CZCZO KTÓRA WYKAZUJE CUKRZYCE CIĄŻOWĄ JAK RÓWNIEŻ NIE ODNIÓSŁ SIĘ W ŻADEN SPOSÓB BO ZŁYCH WYNIKÓW MOCZU I OBECNOŚCI CIAŁ KETONOWYCH- MUSIAŁAM SIĘ UDAĆ DO LEKARZA RODZINNEGO ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ O CO CHODZI. NA KONICE WYSŁAŁ MNIE NA URLOP MACIERZYŃSKI 2 TYGODNIE PRZED PORODEM A JA URODZIŁAM 2 TYGODNIE PO TERMINIE DZIĘKI CZEMU STRACIŁAM 4 TYGODNIE CZASU Z 24 TYGODNIOWEGO URLOPU MACIERZYŃSKIEGO KTÓRY MOGŁAM SPĘDZIĆ Z CÓRKĄ. NIE I INFORMUJE ŻE JEST COŚ TAKIEGO JAK BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA Z KTÓREJ MOŻE SKORZYSTAĆ KAŻDA CIĘŻARNA KOBIETA JAK RÓWNIEŻ O TYM ŻE OD 21 TYGODNIA CIĄŻY MOŻNA BEZPŁATNIE KORZYSTAĆ Z OKOŁOPORODOWEJ OPIEKI POŁOŻNEJ. TAKIE INFORMACJE POWINNY BYĆ UDZIELANE PACJENTKOM BO KTO JAK KTO ALE LEKARZ POŁOŻNIK POWINIEN WIEDZIEĆ O TAKICH RZECZACH. JA DOWIEDZIAŁAM SIĘ DOPIERO W SZPITALU OD INNYCH MAM KTÓRYM CIĄŻE PROWADZILI INNI LEKARZE.ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA. JEST WIELU INNYCH LEPSZYCH LEKARZY DO KTÓRYCH MOŻNA DOSTAĆ SIĘ NA KASĘ CHORYCH I NAPRAWDĘ SZUKAJCIE KOGOŚ INNEGO DLA WŁASNEGO BOBRA I DOBRA WASZEGO DZIECKA.

Profesjonalny i miły lekarz. Po operacji "gastric bypass" czuję się bardzo dobrze. W ciągu 6 miesięcy schudłam 42 kg. Jest super!!! Jest mi dużo lżej. Polecam !!!

dobry lekarz,godny polecenia.Leczyłam się u niego wprawdzie dosc dawno ,ale zawsze jego diagnozy były trafne i leczenie skutkowało

Prowadzi właśnie moją pierwszą ciąże i jestem zadowolona.Na każdej wizycie usg ,dokładny wywiad i badania kontrolne.Bardzo fajny,normalny lekarz,polecam!

Znakomity lekarz, kompetentny, fachowa obsługa, miły rzeczowy, bardzo dobrze wszystko tłumaczy polecam na prowadzenie ciąży