lekarz Tadeusz Tobiasz

Internista, Onkolog

2,2
2,1
2,1

Lekarz zadufany w sobie, niemiły, arogancki, gburowaty, komentarze jego subiektywnie odczuwane przeze mnie jako chamskie, wykraczające poza kulturę oczekiwaną nie tylko od lekarza doświadczonego, ale mężczyzny w jego starczym wieku, pretensjonalny. Nieprofesjonalny, jego komentarze i sposób zachowania ujmują wartości i powadze profesji lekarza i nie przystoją tej profesji. Badanie krótkie, zdawkowe, pobieżne, mimo, że w ramach wizyty odpłatnej. Gdy się upomniałam o przekazanie informacji o sposobie i terminie odebrania wyniku badania, to poinformował monitor, bo był zwrócony do monitora plecami do mnie, a nie poświęcił mi pół minuty na odwrócenie się do mnie i poinformowanie mnie w zakresie oczekiwanej przeze mnie informacji. Panie pielęgniarki były bardzo miłe i nadrabiały niedociągnięcia tego faceta. Duże też uwagi mam do poziomu i jakości oraz kompetencyjności obsługi przez panie rejestratorki z okienka w placówce, w której lekarz wykonuje badania. Ta placówka chyba niestety ma to do siebie, że niska jakość obsługi to chyba już standard. Mam nadzieję, że inny lekarz, z którego pomocy skorzystam zatrze moje subiektywne negatywne odczucie co do tego, który mi wykonywał badanie. Nie polecam. Jeśli macie inne opcje, to z nich skorzystajcie, omijać tego faceta.

Kochani, jak macie czas i inne możliwości, nie zapisujcie się do tego Pana. Jest arogancki, niemiły. Nigdy nie trafiłam na tak niemiłą osobę. To już nie te czasy, że miłą obslugę możemy wykupic za "dodatkową" kwotę.

Nie wiem skąd takie źle doświadczenia z panem doktorem, byłam już na 3 wizytach na NFZ w Medice i już po pierwszej dokładnie wykonał USG piersi z podejrzeniem guza,zrobił też od razu na wszelki wypadek USG drugiej piersi.od razu napisał skierowanie na biopsję mammotoniczna gruboigłową , którą wykonał po 2 tygodniach również NFZ usuwając calego guza. Teraz czekam na wynik badania i kolejną wizytę kontrolną po biobsji.Pan doktor zawsze był bardzo uprzejmy, zabieg przeprowadził bardzo profesjonalnie, cały czas pytał o moje samopoczucie i spokojnie odpowiadał wyczerpująco na moje pytania.

Rzeczowy, kompetentny lekarz. Może nie jest super uprzejmy ale nie jest arogancki. Nie lekceważy problemu i działa szybko.

robil mi usg prywatnie - arogancki, nie miły badanie trwało 3 minuty a jak poprosiłam by zjechał nizej bo głownie mnie tam boli bo jestem po wypadku to powiedział ze usg tego nie obejmuje. Zrobił wielka łaske ze przyjał - czas badania 3 minuty koszt 150zł - czuje sie rozczarowana napewno do niego nie pojde wiecej, musiałam isc jeszcze do innego lekarza ktory badanie przeprowadził szczegółowo . Nie polecam tak jak wiekszosc na tej grupie

pan doktor po skandalu na swoim oddziale nagle zniknął nie ma po nim śladu albo emerytura albo nie chciał mieć kłopotow. Serdecznie nie polecam na osoby przed biopsja nie unosi się głosu ani nie poucza mało się interesuje pacjentem jak jeszcze gdzieś przyjmuje to nie polecam.

Ok 12 lat temu wziął łapówkę od mojej mamy I bardzo do tego naciskał, nie chciał przyjąć mojego ciężko chorego na raka ojca który umarł kilka miesięcy temu, gdy dostał ok. 400zl od ręki przyjął tatę na chemie

Ok 12 lat temu wziął łapówkę od mojej mamy

Ok 12 lat temu wziął łapówkę od mojej mamy

Niestety ten pan nie ma nic wspólnego z leczeniem ludzi. Mówi trzeba się modlić , pan jest od leczenia ludzi. Nie dba pan o zdrowie pacjentów,, każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk" to jest dewiza tego pana 😠

dla mnie to pomyłka jeśli chodzi o miano lekarz po prostu jest nikim lub mniej, jeżeli mówi pacjentowi,że jest za stary na leczenie