lekarz Tadeusz Tobiasz

Internista, Onkolog

1,7

pan doktor po skandalu na swoim oddziale nagle zniknął nie ma po nim śladu albo emerytura albo nie chciał mieć kłopotow. Serdecznie nie polecam na osoby przed biopsja nie unosi się głosu ani nie poucza mało się interesuje pacjentem jak jeszcze gdzieś przyjmuje to nie polecam.

Ok 12 lat temu wziął łapówkę od mojej mamy I bardzo do tego naciskał, nie chciał przyjąć mojego ciężko chorego na raka ojca który umarł kilka miesięcy temu, gdy dostał ok. 400zl od ręki przyjął tatę na chemie

Ok 12 lat temu wziął łapówkę od mojej mamy

Ok 12 lat temu wziął łapówkę od mojej mamy

Pan doktor jest osobą niezwykle uprzejmą, kilka razy korzystałam z jego wizyt, zawsze uśmiechnięty. Dodatkowo imponuje mi swoją odwagą w czasie reportaży, jakie ma w Radio Podlasie. Ostatnio tak bardzo staje w obronie lekarzy, którzy podpisali deklarację wiary. Panie doktorze dziękuję, życzę zdrowia i opieki Matki Bożej.

Niestety ten pan nie ma nic wspólnego z leczeniem ludzi. Mówi trzeba się modlić , pan jest od leczenia ludzi. Nie dba pan o zdrowie pacjentów,, każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk" to jest dewiza tego pana 😠

dla mnie to pomyłka jeśli chodzi o miano lekarz po prostu jest nikim lub mniej, jeżeli mówi pacjentowi,że jest za stary na leczenie