Bardzo kompetentny, troskliwy, uprzejmy, wiarygodny. Nie czuje się różnicy, że jest się pacjentem na NFZ, czy prywatnie. Pomaga, szuka przyczyn.

Pan Dr.Wasilewski lekarz jakiego nigdy dotąd nie spotkaliśmy Boży człowiek .Warto było pokonać dystans 400 km na kazda umówioną wizytę, po 6 m-cach metodą naprotechnologi okazało się ze jestesmy w ciąży ,po 4 latach bezoowocnych staran o poczęcie.Mamy nadziej o pomyslmy finał we wrzesniu.Lekarz który słucha pacjenta i poswieca mu tele czasu ile potrzeba. W dzisiejszch czasach to prawdziwa rzadkość.Personel szczerze miły i pomocny.

Kochani jeżeli jeszcze się zastanawiacie czy udać się do Doktora Wasilewskiego to mam nadzieję, że rozwieję Wasze wątpliwości. Jesteśmy z mężem po pierwszej wizycycie. Ciepło, dobro i takie uczucie jakby chciano nam nieba uchylić to uczucia, które nam towarzyszyły podczas wizyty w Klinice naprotechnologii w Białymstoku. I nie myślcie sobie: "no tak płacą to co mieli ich niemiło obsłużyć", byliśmy już w różnych specjalistycznych Klinikach, gdzie zostawiliśmy dużo pieniążków i spotkaliśmy się podejściem do ludzi. Mam nadzieję, że nam się uda i będziemy mogli wpisać się w Księgę Wpisów z rcepcji:) Jesteśmy pełni nadziei!!! Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pań pielęgniarek i trenerek oraz oczywiście Doktora Wasilewskiego:)
P.S. Cena którą podaliśmy jest za: pierwsza wizyta, USG, badanie moich i męża hormonów w sumie ośmiu, cytologia, badanie nasienia, konsultacje wstępne z trenerem.

Leczylismy sie przez lata na bezplodnosc. Bylismy w wielu klinikach wszedzie nie dawano nam szans. Dr Wasilewski nam pomogl. Poswiecil nam wiele czasu skierowal na badania, leczenia. Jest efekt. Najlepszy lekarz na jakiego trafilam.

Pan doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i wspaniałym człowiekiem:)Jakich mało.Nam dzięki Jego pomocy udało się po 9 latach:)Szkoda tylko,że jest tak mało takich lekarzy.

Użytkownik anonimowy Anonim 195.117.88.238 Komentarz: Polecam wizyty u dr Wasilewskiego dla osób borykających się z problemem niepłodności. Ma ogromne doświadczenie w zakresie leczenia niepłodności. A najważniejesze, że czujemy że jesteśmy w dobrych rękach i widzimy efekty leczenia. Fakt, trzeba przygotować się na dość duże wydatki - wizyty, diagnistyka i leki, ale takie są niestety leczenie niepłodności metodą napro nie jest refundowane. A co najważniejsze - dr W. oprócz tego, że jest naprawdę dobrym lekarzem jest też wspaniałym człowiekiem. Polecam.

Użytkownik anonimowy
Anonim
195.117.88.238

Komentarz:

Dr.Wasilewski jest najlepszym specjalistą leczenia niepłodności,do którego trafiliśmy po 8 latach nieudanego leczenia w różnych klinikach.Jest bardzo kompetentny,szuka przyczyny niepłodności i daje ogromną nadzieję.Po roku leczenia nasze marzenie się spełniło,wlaśnie dzięki niemu.Panie doktorze życzymy dużo zdrowia,jest Pan wspaniałym człowiekiem!!!!!!!

Wspaniały Specjalista i Wspaniały Człowiek! Polecamy!!! Jesteśmy w trakcie starania się o potomstwo i wiemy ,że ogrom wizyt w różnych ośrodkach jakie odbyliśmy nie przysporzyły nam nawet jednej małej chwilki radości.Teraz będąc pod opieką dr Tadeusza Wasilewskiego każda wizyta mocno mnie buduje ,ale radością moją jako żony jest fakt że mąż jest podbudowany i radosny po każdej wizycie:) (małżonkowie)

Wspaniały Specjalista i Wspaniały Człowiek!
Polecamy!!!

Wspaniały człowiek. Po długim leczeniu wreszcie trafiłam na lekarza, który naprawdę bada przyczynę i chce ją leczyć. Widać ogromne zaangażowanie w sprawy pacjenta, ogromne uduchowienie, ciepło i cierpliwość w leczeniu. Warto przemierzać Polskę dla wizyt u doktora. Koszt wizyty podobny jak w innych przychodniach prywatnych. Polecam