lekarz Tadeusz Ząbek

Lekarz rodzinny

Za bardzo interesuje się życiem prywatnym pacjęta!Na przyjazd do nas w razie potrzeby -zapomnijcie!!!Nie ma biedny nigdy czasu!!!

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do pacjenta. Lekarz wystarczająco dużo czasu poświęca pacjentowi i widać, że zależy mu na tym, aby pacjent wyzdrowiał (nie to co w u pana doktora Sabaka, który to bada w 3 sekundy i wydaje mało trafne diagnozy). Otrzymałem też stosowne skierowania do lekarza specjalisty. Moja prośba o skierowania na dodatkowe badania nie stanowiła problemu. I co najważniejsze: dr Ząbek jest lekarstwem na każdą chorobę, bo mu zależy na pacjencie więc szczerze polecam wszystkim!

Dużo mówi, mało z tego wynika. Nie kieruje do specjalisty. Nikt nie jest idealny. Każdy jest tylko człowiekiem.

Polecam!!! Pójście na wizytę nie jest stresowe, bardzo uprzejmy.

Polecam!!! Pójście na wizytę nie jest stresowe, bardzo uprzejmy.