Tadeusz Zięba

Bardzo polecam! Profesjonalista, mily lekarz,przeprowadzil gastroskopie, postawil diagnoze,wytlumaczyl, zalecil diete, powiedzial co mozna jesc czego nie, przepisal leki. Czego chciec wiecej?

Pan Tadeusz Zięba jest warty polecania dla wszystkich mieszkających w Anglii. Zaczęłam leczenie w Polsce ale byłam tak bardzo nie zadowolona, że postanowiłam znaleźć kogoś w Anglii. Postanowiłam na tego Pana mimo, że klinika jest DALEKO oddalona od miejscowości gdzie mieszkam. Było warto. Pan Tadeusz Zięba nie spojrzał w moje dotychczasowe wyniki, sam mnie zbadał ( szybko i delikatnie) i wystawił słuszną diagnozę ( nie opierająca się na dotychczasowych badaniach) bez zlecenia dodatkowych badań żeby uniknąć dodatkowych kosztów dla mnie. Wyjaśnienie choroby i leczenie było przedstawione prostym, łatwym do zrozumienia ...

Pan Tadeusz Zięba jest warty polecania dla wszystkich mieszkających w Anglii.
Wyjaśnienie choroby i leczenie było przedstawione prostym, łatwym do zrozumienia językiem. Podejście profesjonalne ale bardzo osobiste.
Bazując na poniższych komentarzach..prawda, Pan Doktor się za często nie uśmiecha, jego twarz jest poważna ale pomimo poważnego wyglądu jest człowiekiem z pozytywna energia i zabawnym.

Konsultacja trwala maksimum 5 minut, wiecej czasu zajelo czekanie na wypisanie recepty. Doktor podchodzi do pacjentow dosc bezosobowo. Jeden z lekow, ktory zostal przepisany mojej corce kosztowal mnie £50 , w Polsce mozna go kupic za 60 PLN (czyli okolo £15) , a poza tym okazal sie kompletnie nieskuteczny, niepotrzebnie obciazajac dodatkow juz i tak oslabiony choroba organizm dziecka. Chcialam zeby ta wizyta okazala sie bardzie pozytywna, ale niestety rozczarowalam sie. Nie bedziemy tam wracac.

Pan,,doktor'' nawet nie chcial spojrzec na wyniki ktore mialam bo nie byly zrobione w laboratorium na Neesden,,jedynym wiarygodnym w Londynie''.A bez wynikow nic nie moze mi powiedziec.Gdy poprosilam zeby spojrzal chociaz na cholesterol bo mam za duzy to sie szyderczo zasmial i powiedzial,,bez cholesterolu giniemy''.Mnie nie bylo do smiechu.Kazal sobie zaplacic za ta ,,wizyte'' £60.Nigdy wiecej

omijać z daleka tego oszusta i naciągacza. pobrał mi z karty dwa razy tyle i powiedział ze to błąd w banku i tyle widziałam pieniądze.do tego bardzo chamski i lekceważący dla swoich klientów. odradzam

Poszlam do nowo powstalej przychodni PANAMEDIC poniewaz zrobilo sie o niej glosno w polskiej spolecznosci zamieszkujacej polnocny Londyn i rzeczywiscie byl to strzal w dyche.Minelo 2 miesiace a ja w koncu mam spokoj ze swoim zoladkiem.Pan dr Zieba zrobil gastroskopie ,przepisal leki i w koncu moge cieszyc sie zyciem.POLECAM!!!