lekarz Tadeusz Żymałkowski

Laryngolog, Audiolog, Foniatra, Pediatra

3,1
2,8
2,9

Przez rok chodziłam z dzieckiem do tego pseudo lekarza. U syna prześwietlenie wykazało przerost 3 migdałka ale pan doktor stwierdził ze nie kwalifikuje się do zabiegu. Zaleca syrop i spray do nosa .Kolejne badanie- płyn w zatoce szczękowej i zacienienie obu zatok - nadal zaleca syrop. 4 badania słuchu nawet nie odpowiada mi na pytanie jaki jest wynik. Dziecko od roku częste zapalenie ucha zapalenie oskrzeli , ciagle katar , chrapie , często oddycha przez usta. Pan doktor pyta czy dziecko jest alergikiem. Mówię ze nie wyszło z badań i że dopiero pediatra zaleca na 5 rok życia ( czyli za 2 lata) zrobić żeby można było coś stwierdzić. Na co pan doktor odpowiada to proszę zrobić to badanie za te dwa lata i przyjść z wynikami. Teraz zaleca inhalacje i nic więcej. Jak mu wspominam ze chciałabym wiedzieć co dalej a nie tylko robię badania i daje syropy a nie wiem co dziecku jest to odpowiada pani robi inhalacje i pokaże się za 4 miesiące. Wyszłam z gabinetu i pojechałam do przychodni w której próbowałam rok temu dziecko zapisa( pomyślałam może teraz będzie miejsce) i udało się. Po konsultacji okazało się ze moje dziecko ma niedosłuch obustronny i skierowanie na zabieg bo przerost migdałka już bardzi duży. Tak wiec podsumowując NIE POLECAM PANA DOKTORA!!!!!! nie umie zdjagnozowac dziecka , nie ma podejścia do dzieci i nie potrafi normalnie rozmawiać z rodzicem. Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem !!!!!!!!

Wszyscy, którzy czytają moja córka poszła do żłobka w wieku 1,2 miesięcy. Oczywiście zaczęła chorować i doktora Tadeusza umawialiśmy na wizytę domową. Cudowny człowiek, czyścił jej nos wielką gruchą (dziecko przesypiało całą noc), oglądał jakie lekarstwa mamy w domu i aby nie narażać nas na koszty, mówił co i jak mamy brać. Oczywiście leczenie trwało dużej, ale bez antybiotyku. Dzisiaj Zuzia ma 10 lat i odporność, bo do tej pory nie brała antybiotyku. Wyszukałam nazwisko lekarza, bo mamy w rodzinie dziecko, które bardzo często choruje i dziwią mnie niektóre komentarze. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Profesjonalne podejście do pacjenta !!! Polecam ! Polecam i jeszcze raz polecam ! Dziecko zostało przebadane kompleksowo i profesjonalnie a co najważniejsze szybko wyszło z choroby. Oby więcej takich specjalistów.

Profesjonalne podejście do pacjenta !!!
Polecam ! Polecam i jeszcze raz polecam !
Oby więcej takich specjalistów.

Lekarz nie rozmawia z rodzicami, nic nie tłumaczy, ignoruje zgłaszane problemy, odmawia skierowania na dalsze badania, bardzo zdawkowo odpowiada na pytania, przez trwanie wizyty większość czasu spędza gapiąc się w komputer. Jest bardzo niemiły. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz nie rozmawia z rodzicami, nic nie tłumaczy, ignoruje zgłaszane problemy. Zdawkowo odpowiada na pytania, przez trwanie wizyty większość czasu spędza gapiąc się w komputer. Jest bardzo niemiły. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu

Zdecydowanie odradzam! Laryngolog, ktory nawet nie ma otoskopu!!! Lekarz na tydzień przedłużył kilkumiesięcznemu dziecku antybiotyk, tylko dlatego, że nic nie widział w uchu!!! Absurdalne podejście do pacjenta. Tego samego dnia dziecko zostało zbadane w klinice prywatnej za pomocą otoskopu I okazało się, że wszystko widać!

W ubiegłym tygodniu w zastępstwie małżonki miałem przyjemność uczestniczyć w konsultacji u Pana Doktora - weryfikacja i trafność tematu na 110%!!!!! POLECAM

Pan Doktor traktuje małych pacjentów i ich rodziców przedmiotowo. Jest niezbyt uprzejmy ale to jeszcze da się przeżyć oby były efekty leczenia - a takich nie ma. Mam 2,5 letnią córeczkę. Bolało ją ucho i trafiliśmy do tego lekarza. Wypłukał ucho ale w taki sposób, że nadal pozostało zatkane. I tyle. Niczego nie objaśniał. Na prośbę o wytłumaczenie co właściwie dziecku dolega i jak je leczyć usłyszeliśmy, że jak chcemy to możemy zastosować antybiotyk, skoro małą boli. I ta starsza Pani, pielęgniarka towarzysząca, która ciągle kiwała głową z dezaprobatą, kiedy tylko ośmieliliśmy się odezwać i zadać pytanie. Ogólnie wrażenie złe i leczenie żadne. Nie polecam.

Witam Zgadzam się z opinią Justyny. Nie polecam. lekarz nic nie tłumaczy, słabe podejście do dzieci. Pani pielęgniarka pomagającą dr. w ogóle nie powinna pracować z dziećmi - tragedia (miałam ochotę wyprosić ją z gabinetu). Cały czas uwagi co do zachowania dziecka, zero empatii i podejścia do dzieci. Dla maluchów badanie nie jest przyjemne, jeszcze dodatkowe czekanie na lekarza (spóźnienie ok 40 minut) też nie wpływa dobrze na dziecko. NIGDY WIĘCEJ, szkoda czasu i dziecka.

Witam

Najgorszy lekarz u którego byłem! 0 profesjonalizmu, 0 współpracy, 0 szacunku!! Nie polecam tego lekarza...

Najgorszy lekarz u którego byłem! 0 profesjonalizmu, 0 współpracy, 0 szacunku!!
Nie polecam tego lekarza...