lekarz Tadeusz Żymałkowski

Laryngolog, Audiolog, Foniatra, Pediatra

2,9

Polecam pana doktora, miły i zaangażowany podczas wizyty synka, przepisał krople do oczu, mamy nadzieję, że pomogą!

Nie polecam. Nie sposób doprosić się ani wyjaśnienia wyników, ani dalszego postępowania, ani skierowań na badania. Pan doktor na Koszykowej chyba nabija sobie ilość wizyt, bo jedna z nich polegała na tym, że po ponad godzinie czekania z powodu opóźnienia weszłam z dzieckiem po to, żeby tylko podać wyniki badań z rtg z tej samej placówki i dostać skierowanie na kolejne badanie. Niepotrzebnie zwalniałam dziecko ze szkoły, bo nie było potrzebne. Skierowania są przez dr limitowane. Zamiast wystawić od razu rtg i tomografię, które mogliśmy zrobić przez wakacje, wydzielał je kolejno, a ja musiałam raz po razie zwalniać dziecko ze szkoły. Beznadzieja! Dawno nie miałam do czynienia z tak złym lekarzem.

Tragedia. Nie patrzy na pacjenta, nie zwraca uwagi na rodzica, idzie utartym torem, nie słuchając, z czym się przyszło. Przyszliśmy w konkretnej sprawie i wyszliśmy z niczym. Pan doktor zlecił badania nie mające związku ze sprawą.

Lekarz nie rozmawia z rodzicami, nic nie tłumaczy, ignoruje zgłaszane problemy. Zdawkowo odpowiada na pytania, przez trwanie wizyty większość czasu spędza gapiąc się w komputer. Jest bardzo niemiły. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu

Lekarz nie rozmawia z rodzicami, nic nie tłumaczy, ignoruje zgłaszane problemy, odmawia skierowania na dalsze badania, bardzo zdawkowo odpowiada na pytania, przez trwanie wizyty większość czasu spędza gapiąc się w komputer. Jest bardzo niemiły. Zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Zdecydowanie nie polecam.

Przez rok chodziłam z dzieckiem do tego pseudo lekarza. U syna prześwietlenie wykazało przerost 3 migdałka ale pan doktor stwierdził ze nie kwalifikuje się do zabiegu. Zaleca syrop i spray do nosa .Kolejne badanie- płyn w zatoce szczękowej i zacienienie obu zatok - nadal zaleca syrop. 4 badania słuchu nawet nie odpowiada mi na pytanie jaki jest wynik. Dziecko od roku częste zapalenie ucha zapalenie oskrzeli , ciagle katar , chrapie , często oddycha przez usta. Pan doktor pyta czy dziecko jest alergikiem. Mówię ze nie wyszło z badań i że dopiero pediatra zaleca na 5 rok życia ( czyli za 2 lata) zrobić żeby można było coś stwierdzić. Na co pan doktor odpowiada to proszę zrobić to badanie za te dwa lata i przyjść z wynikami. Teraz zaleca inhalacje i nic więcej. Jak mu wspominam ze chciałabym wiedzieć co dalej a nie tylko robię badania i daje syropy a nie wiem co dziecku jest to odpowiada pani robi inhalacje i pokaże się za 4 miesiące. Wyszłam z gabinetu i pojechałam do przychodni w której próbowałam rok temu dziecko zapisa( pomyślałam może teraz będzie miejsce) i udało się. Po konsultacji okazało się ze moje dziecko ma niedosłuch obustronny i skierowanie na zabieg bo przerost migdałka już bardzi duży. Tak wiec podsumowując NIE POLECAM PANA DOKTORA!!!!!! nie umie zdjagnozowac dziecka , nie ma podejścia do dzieci i nie potrafi normalnie rozmawiać z rodzicem. Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem !!!!!!!!

Profesjonalne podejście do pacjenta !!! Polecam ! Polecam i jeszcze raz polecam ! Dziecko zostało przebadane kompleksowo i profesjonalnie a co najważniejsze szybko wyszło z choroby. Oby więcej takich specjalistów.

Profesjonalne podejście do pacjenta !!!
Polecam ! Polecam i jeszcze raz polecam !
Oby więcej takich specjalistów.

Zdecydowanie odradzam! Laryngolog, ktory nawet nie ma otoskopu!!! Lekarz na tydzień przedłużył kilkumiesięcznemu dziecku antybiotyk, tylko dlatego, że nic nie widział w uchu!!! Absurdalne podejście do pacjenta. Tego samego dnia dziecko zostało zbadane w klinice prywatnej za pomocą otoskopu I okazało się, że wszystko widać!

Najgorszy lekarz u którego byłem! 0 profesjonalizmu, 0 współpracy, 0 szacunku!! Nie polecam tego lekarza...

Najgorszy lekarz u którego byłem! 0 profesjonalizmu, 0 współpracy, 0 szacunku!!
Nie polecam tego lekarza...

Pół biurka ulotek różnych leków ułożonych w słupki. Wyszliśmy z jedną i tyle. My byliśmy u lekarza czy u handlowca?