lekarz Tadeusz Żymałkowski

Laryngolog, Audiolog, Foniatra, Pediatra

2,9

Dno i nic więcej. Pani pielęgniarka to samo. Bez szczelny cha i ignorant a pani pielęgniarka stara raszpla robiąca łache ze w ogóle musi tam siedzieć . Para idiotów i tyle! !!!!!

Wszyscy, którzy czytają moja córka poszła do żłobka w wieku 1,2 miesięcy. Oczywiście zaczęła chorować i doktora Tadeusza umawialiśmy na wizytę domową. Cudowny człowiek, czyścił jej nos wielką gruchą (dziecko przesypiało całą noc), oglądał jakie lekarstwa mamy w domu i aby nie narażać nas na koszty, mówił co i jak mamy brać. Oczywiście leczenie trwało dużej, ale bez antybiotyku. Dzisiaj Zuzia ma 10 lat i odporność, bo do tej pory nie brała antybiotyku. Wyszukałam nazwisko lekarza, bo mamy w rodzinie dziecko, które bardzo często choruje i dziwią mnie niektóre komentarze. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Witam Zgadzam się z opinią Justyny. Nie polecam. lekarz nic nie tłumaczy, słabe podejście do dzieci. Pani pielęgniarka pomagającą dr. w ogóle nie powinna pracować z dziećmi - tragedia (miałam ochotę wyprosić ją z gabinetu). Cały czas uwagi co do zachowania dziecka, zero empatii i podejścia do dzieci. Dla maluchów badanie nie jest przyjemne, jeszcze dodatkowe czekanie na lekarza (spóźnienie ok 40 minut) też nie wpływa dobrze na dziecko. NIGDY WIĘCEJ, szkoda czasu i dziecka.

Witam

W ubiegłym tygodniu w zastępstwie małżonki miałem przyjemność uczestniczyć w konsultacji u Pana Doktora - weryfikacja i trafność tematu na 110%!!!!! POLECAM

Pan Doktor traktuje małych pacjentów i ich rodziców przedmiotowo. Jest niezbyt uprzejmy ale to jeszcze da się przeżyć oby były efekty leczenia - a takich nie ma. Mam 2,5 letnią córeczkę. Bolało ją ucho i trafiliśmy do tego lekarza. Wypłukał ucho ale w taki sposób, że nadal pozostało zatkane. I tyle. Niczego nie objaśniał. Na prośbę o wytłumaczenie co właściwie dziecku dolega i jak je leczyć usłyszeliśmy, że jak chcemy to możemy zastosować antybiotyk, skoro małą boli. I ta starsza Pani, pielęgniarka towarzysząca, która ciągle kiwała głową z dezaprobatą, kiedy tylko ośmieliliśmy się odezwać i zadać pytanie. Ogólnie wrażenie złe i leczenie żadne. Nie polecam.

Ten lekarz skupia sie na chorobie,łączy fakty, dokładnie diagnozuje i widać że ma pojęcie o tym co robi. Koncentuje się na chorobie a nie na zbędnej paplaninie. Moje dziecko leczy skutecznie.

W pełni zasługuje na polecenie innym pacjentom. Dziecko badał ze spokojem i wszystko dobrze nam wytłumaczył nawet gdzie mamy się zgłosić do innych specjalistów. Jest bardzo dobrym specjalistą.

MEGA POZYTYW !!! dzisiaj byłyśmy u Pana doktora, wszystko jasne wytłumaczone, kompleksowe podejście do klienta !!! 100 % POLECAMY

Znam doktora przeszło 20 lat, następne pokolenie leczy w mojej rodzinie, POLECAM pełen profesjonalizm !!! :) pozdrowienia dla Pana doktora

wstrętny arogancki typ, który nie uniósł nawet głowy znad biurka jak weszłyśmy, kilka chamskich komentarzy oraz badanie dziecka przeprowadzone w taki sposób, że miałam ochote wytargać go za te siwe kudły. Leki, które przepisał ewidentnie związane są z tym, z którym koncernem farmaceutycznym przychodnia podpisała umowę. Nie mam pojęcia dlaczego tacy ignoranci i buce garną się do pracy z dziećmi, skoro nie potrafią nawet zachować się przy dorosłych. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!