lekarz Tadeusz Żymałkowski

Laryngolog, Audiolog, Foniatra, Pediatra

2,9

Znam Pana Doktora bardzo długo. Leczył moich synów (14lat i 4 latka). U starszego syna przy pierwszej wizycie zdiagnozował niedosłuch. Obecnie nie mamy już problemów laryngologicznych, właśnie dzięki Panu Doktorowi. Jest bardzo sympatycznym i wrażliwym człowiekiem. Na każde moje pytania zawsze odpowiadał wyczerpująco. Jest małomówny, ale na 100% nie arogancki. Nie zajmuje się gadaniem głupot podczas wizyty tylko leczeniem. MA WYŚMIENITE PODEJŚCIE DO PACJENTÓW. Z całą odpowiedzialnością polecam wizyty u Dr.Żymałkowskiego

Z całą odpowiedzialnością polecam wizyty u Dr.Żymałkowskiego

Nie mam nic przeciwko temu żeby przestał leczyć dzieci!!!!!

Nie mam nic przeciwko temu żeby przestał leczyć dzieci!!!!!

niestety, koszmarne wrażenia z wizyty. Arogancja, chamstwo, robiernie łaski, że raczy sbadać dziecko. Do syna nie odezwał się nawet jednym słowem, jakby dziecko było przedmiotem. Mało delikatny w badaniu, opryskliwy. Czułam się, jak uchodźca błagający go o kromkę chleba. Panu doktorowi chyba cały czas się wydaje, że jest na poligonie w czasach komunizmu.!

Wyśmienity lekarz !!! szybka diagnoza !!! Super polecam w 100 %

Wyśmienity lekarz !!! szybka diagnoza !!! Super polecam w 100 %

Poznałam Pana doktora będąc na wczasach.To co tu przeczytałam nie mieści mi sie w głowie.Zdecydowanie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami o tym lekarzu.Bardzo miły, uprzejmy i pomógł mi.Zdecydowanie POLECAM tym wszystkim,którzy potrzebują pomocy.Pozdrawiam Pana, panie doktorze.Grażyna

MEGA POZYTYW !!! trafna diagnoza !!! dziecko szybko wyleczone !!!

MEGA POZYTYW !!! trafna diagnoza !!! dziecko szybko wyleczone !!!

wstrętny typ,nieuprzejmy i nie nadaje się do leczenia dzieci.nie chodzcie do niego odradzam.lepiej iść prywatnie niż pójść do tego kretyna!!!

Pan Doktor arogancki,nieuprzejmy .Odradzam korzystanie z jego konsultacji.

Pan Doktor arogancki,nieuprzejmy .Odradzam korzystanie z jego konsultacji.

kompleksowa diagnoza i leczenie choroby 100% polecam!!!

kompleksowa diagnoza i leczenie choroby 100% polecam!!!

Ten lekarz uratowal życie mojemu dziecku, które teraz jest dorosle. Polecalam lekarza wielu znajomym z problemami dziecięcymi i wszyscy BARDZO mi dziękowali za polecenie tego lekarza