lekarz Tamira Wilczyńska

2,7

Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wykonała dokładne badanie. Spokojna, cierpliwa, wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Na minus - godzinne spóźnienie do pracy (chociaż przeprosiła pacjentów) i powolny sposób pracy.

Dramat!! Właśnie wróciłam po wizycie u Pani dr. Jestem bardzo zawiedziona brakiem kultury i chamstwem jakie mnie spotkało. Komentarze nie na miejscu i bezpodstawne. Nie wyobrażam sobie jak taka osoba może być lekarzem, a zwłaszcza ginekologiem!! Współczuje każdemu kogo czeka wizyta u Pani dr. Wilczyńskiej, mam nadzieję, że mnie ta przyjemność ominie szerokim łukiem.

Odpychająca, niekomunikatywna, bez empatii. Wiecznie poniżająca swoimi opiniami i uwagami. Nie powinna pracować z ludźmi. Przemęczona ludzka maszyna z problemami osobowościowymi.

NIE POLECAM, Pani doktor odmówiła przepisania mi tabletek hormonalnych z osobistych pobudek.

Super lekarz! najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Zadnego skrepowania, dokladnie omawia kazde zagadnienie!POLECAM!!!

Złe podejście do pacjentów, zły lekarz NIE POLECAM!!!

Złe podejście do pacjentów, zły lekarz NIE POLECAM!!!

Pani doktor zawdzieczam bardzo wiele. Przyszlam do niej w ciazy z moim drugim synkiem i musze przyznac ze zajela sie mna cudownie. Zrobila mi duzo badan i po ustaleniu ze moja ciaza jest bardzo wysokiego zagrozenia przekazala mnie do ludzi zajmujacych sie akurat ta dziedzina ginekologii. Podsumowujac mialam: niedoczynnosc tarczycy, wielowodzie, cytologia grupy 2, i kilka innych, ale wymieniam to by pokazac ile badan zrobila, bo to Pani doktor wykryla mi to umozliwiajac mi urodzenie zdrowego w tym momencie 8 miesiecznego synka. Byla mila i starala mi sie wszystko wytlumaczyc jak tylko pytalam Polecam

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego bylam!!!Polecam!!!

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego bylam!!!Polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor chyba już nie chce leczyć bo wszystkie badania wykonuje na żądanie nawet nie na prośbę... po prostu jakby jej się nie chciało, o lekach chyba też mało wie, bo ciągle i na różne dolegliwości przepisuje te same leki, które nie przynoszą efektu...