Tatiana Janiszewska

Neurolog

1,7

Odradzam Panią Janiszewska z poniższych względów: - nie tłumaczy metod, terapii i diagnozy postawionej przez sama siebie; - ignoruje dolegliwości przedstawiane przez pacjenta; - mówi, ze pacjent jest zdrowy - ale nagabuje sobie kolejkę pacjentów poprzez nakaz a raczej rozkaz powrotu za kilka tygodni na kontrole, która nic merytorycznego nie wnosi; - bardzo niegrzeczna, nieuprzejmą, znerwicowana, emocjonalnie rozchwiana osoba, budzącą wątpliwości poważne co do kompetencji, którymi się legitymuje; - nie zlecająca badań, a roszczący sobie prawo do wygłaszania opinii z zakresu psychologii, Czy Pani Doktor kiedykolwiek się zastanowiła, ze negatywna ...

Odradzam Panią Janiszewska z poniższych względów:
- nie tłumaczy metod, terapii i diagnozy postawionej przez sama siebie;
- ignoruje dolegliwości przedstawiane przez pacjenta;

Czy Pani Doktor kiedykolwiek się zastanowiła, ze negatywna opinie otrzymuje od rodziców, również lekarzy?

Mialam stycznośc z Pania dr jako biegłą sądową z zakresu genetyki sprawa sądowa odwołanie od decyzji ZUS Pani dr od drzwi diagnozuje nerwice, nie przgląda dokumentacji medycznej - która tłumaczy wszystkie zmiany i dolegliwości , w swojej opinii dlą sądu wymienia 3 organy w których nie ma zmian chorobowym pomijając wszystkie inne dlatego ze są w nich zmiany charakterystyczne dla rzadkiej choroby genetycznej- dokumentacja medyczna dotyczyła kilkunastu lat leczenia w CZD co jest szokujące w swojej opinii kopiuje co do słowa i przecinka informacje o chorobie w Wikipedii??!!! które dodatkowo zawierają błędne informacje, świadczy tylko to o małych kompetencjach Pani dr jako genetyka. Odradzam jako lekarza i jako człowieka

Jestem zdziwiona takimi negatywnymi opiniami na temat Pani Doktor. Czy piszą to ludzie sfrustowani, którzy są ze wszystkiego niezadowoleni? Byłam na wizycie u Pani Doktor i jestem mile zaskoczona jej podejściem do pacjenta, słucha z uwagą co mu dolega, zapoznaje się dokładnie z wcześniej wykonanymi badaniami, tłumaczy na czym polega choroba i jak z nią walczyć. Bada pacjenta i na tej podstawie wystawia skierowania nie tylko na leki, ale również na rehabilitację, radzi jak żyć aby nie pogłębiać swojej dolegliwości. Moim zdaniem ( a z racji wieku korzystałam z pomocy wielu lekarzy) Pani Doktor jest osobą kompetentną, ma dobre podejście do pacjenta jest miła, uprzejma, uśmiechnięta. Polecam wizytę u Pani Doktor.

Pani dr jest wyniosla osobą nie ma podejścia do dzieci ,nie potrafi wytłumaczyć postawionej przez siebie diagnozy ,nie można o nic sie zapytać dziecko bada może z minute nie dokładnie, nie polecam wręcz odradzam.

Koszmar a nie lekarz !!! Tak aroganckiej i antypatycznej osoby w tym środowisku jeszcze nie spotkałam. Omijać z daleka !

Na takiego lekarza jeszcze nie trafiłam. Ma manię wyższości w dodatku prawdopodobnie "brzydzi" się pacjentem, byłam tam 2 razy i ani razu nie zostałam zbadana (zresztą jak i inni jej pacjenci z którymi rozmawiałam). Mi na samo dzień dobry powiedziała, że cytuję "wyglądam zdrowo" ale wysłała za to do psychiatry. Być może wróży z fusów, może też przed wizytą układa tarota albo ma jakieś zdolności telepatyczne, że wie, czy pacjentowi coś dolega, czy nie na odległość. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, w ogóle nie wiem jak taka osoba mogła zostać lekarzem, bo nawet do leczenia zwierząt by się nie nadawała, ze swoim podejściem.