lekarz Tatiana Mol

Medycyna estetyczna

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)

Świetny lekarz i bardzo serdeczny człowiek. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za to wszystko co dla mnie zrobiła. Dzięki niej przede wszystkim wyleczyłam się z komlpeksów. Teraz nie wstydzę się spojrzeć w lustro i wyjść na ulicę.

Bardzo wysoko oceniam zarówno kompetencje, jak i podejście do pacjenta Pani doktor. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega moja dolegliwość i poleciła najlepszą dla mnie metodę. Zabiegi przebiegały w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Polecam

Pani Doktor Tatiana Mol jest świetną specjalistką i niezwykle miłą osobą. Przed zabiegiem wszystko dokładnie mi wyjaśniła, powiedziała jakie są wskazania i przeciwskazania i doradziła najlepsze dla mnie rozwiązanie. Sam zabieg minął bezboleśnie. Gabinet nowoczesny i świetnie wyposażony. Serdecznie wszystkim polecam!