Tatiana Pietrzyńska

Anestezjolog

Pani Doktor to wspaniała , miła i empatyczna osoba. Lekarz z powołania z profesjonalnym podejściem do osoby starszej. Rzetelnie i szczegółowo przeprowadziła wywiad z mamą, skrupulatnie zbadała i poinformowała o dalszych krokach leczenia. Serdecznie polecam!!!

Nowotwór w czwartym stadium ojca to tragedia, która ciężko doświadczyła nas wszystkich. Wymijające odpowiedzi i unikanie jasnej rozmowy o tym co dalej, niepewność i niezrozumienie których doświadczyliśmy u onkologów były koszmarem. Dopiero Pani doktor znalazła dla nas czas, pomogła zrozumieć i pokazała jak żyć dalej z chorobą. Dzięki niej wróciła mi wiara, że są tacy specjaliści prawdziwi lekarze z powołania. Polecam z czystym sumieniem wszystkim w trudnej sytuacji.

Rzeczowa wszystko wytłumaczy mój tata jest pod opieką Pani doktor na odziele paliatywnym bardzo dobry kontakt.Bardzo duża wiedza na temat onkologii Panii doktor Bardzo dziękujemy

Piszę na prośbę mamy, która jest zachwycona opieką Pani doktor. Zgadzam się z nią, że miło dla odmiany spotkać lekarza, który mimo diagnozy zaawansowanego raka nie boi się prowadzić szczerej rozmowy, poświęcić czasu pacjentowi i rodzinie i klarownie omówić plan dalszgeo działania.

Niestety poznałem tą osobę bo miałem na jej odziele osobę starszą z rodziny.Co mogę napisać?w małym skrucie Arogancja Chamstwo, traktowanie osób z rodziny pacjęta jak plepsów Mam nadzieję że życie tą panią mocno doświadczy!!!

Arogancja
Chamstwo, traktowanie osób z rodziny pacjęta jak plepsów
Mam nadzieję że życie tą panią mocno doświadczy!!!

Pani doktor to wielkie nieporozumienie na tym oddziale.zero empatii do ludzi,zarozumiala i złośliwa.nie potrafi udzielić zadnej informacji o pacjencie a odwiedzających chorych traktuje jak zło konieczne."ANIOŁ" życia i smierci

Pani doktor nie ma w sobie odrobiny wrażliwości, a w tym zawodzie to ważna cecha. Nie potrafi odpowiedzieć na pytania, wysłuchać, nie dopuszcza drugiej osoby do głosu. O tym jak leczy pacjentów słyszałam tylko z opinii, zresztą bardzo złych.

O tym jak leczy pacjentów słyszałam tylko z opinii, zresztą bardzo złych.

Pełen profesjonalizm! Pani doktor poświęciła mnie i tacie bardzo dużo czasu - spokojnie i jasno wytłumaczyła nam wszystko. Gdyby wszyscy w szpitalach byli tacy ciepli i cierpliwi dla swoich pacjentów - SERDECZNIE POLECAM

Nie potrafi wytłumaczyć prostych terminów medycznych zasłaniają sie że "tłumaczenie wyników badań nie należy do jej obowiązków". Pozostałe jej walory obrazuje moja ocena. Daleko od niej ludzie !!!!! Czy coś więcej o tej osobie trzeba dodać ?

Czy coś więcej o tej osobie trzeba dodać ?