dr Tatiana Szymborska

A ja nie polecam - wizyta w szpitalu MSWIA - pani doktor spóźniona, bez fartucha lekarskiego, lekceważąca każde zadane pytanie. Pacjent jakby intruz - być może te dobre opinie kiedy pani doktor bardziej się stara, gdy konsultacja jest płatna prywatnie. Szkoda, bo w szpitalu jest generalnie pracownikiem opłacanym z naszych składek, a wykazuje totalny brak szacunku dla pacjenta.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Przyszłam do niej jako do trzeciego już ginekologa z moją przypadłością i pierwszy raz otrzymałam szybką diagnozę i dopasowane leczenie. Dzisiaj jestem już zdrowa! Zdecydowanie warto zaufać Pani Tatianie Szymborskiej!

Bardzo miła i świetna w swoim fachu Pani doktor. Zdecydowanie polecam, nie wyobrażam sobie żebym chodziła do kogoś innego

Pierwszy raz Panią doktor spotkałam w szpitalu, do ktorego dostałam skierowanie. bardzo byłam zadowolona z konsultacji.Poświeciła mi duzo czasu, spokojnie wytłumaczyła rożne zawiłości. wzbudziła moje zaufanie.

Potwierdzam. Bardzo rzeczowa i dokładna p. doktor. Nie lekceważy jakichkolwiek objawów, wnikliwie poszukuje diagnozy. Profesjonalizm i kompetencja:) Polecam!:)

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani doktor, a przy tym delikatna i miła. Wytłumaczyła wszystko bardzo jasno i dokładnie.

Polecam!!! Bardzo dokładny lekarz. Dr prowadziła moją pierwszą ciąże i naprawdę czułam się bezpiecznie pod jej opieką.