Lekarze Technik analityki medycznej

lekarz Marta Fuchs

lekarz Marta Fuchs

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Gabinet Neurologiczny lek. Marta Fuchs
Przedmiejska 4/018 (rejestracja pon-pt 09:00-17:00, przyjęcia: poniedziałek, środa, piątek)
54-201 Wrocław

Pani Marta to najcudowniejszy lekarz do którego trafiłam. Dzięki niej dostałam szansę na lepsze życie bez bólów głowy. Wiedza Pani Marty, jej zaangażowanie, ciepla atmosfera, ktortóra panuje w gabinecie, oraz holistyczne podejście to tylko nieliczne z jej zalet. Przedewszystkim rozmawia z pacjentem, bez pośpiechu, analizuje to co pacjent mówi i wyciąga trafne wnioski. Nie spieszy się i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje P. MARTA już na pierwszej wizycie ...
Opinia dodana przez: ELIZA M
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Dietetyk
                                       technik Katarzyna Boczar

technik Katarzyna Boczar

Dietetyk, Technik

Przystań zdrowego życia
Dietetyka i dieteterapia online
Gdańsk

Polecam. Pani Katarzyna jest bardzo dobrym specjalistą. Ma dużą wiedzę z dziedziny psychodietetyki i dzięki temu pomogła mi zmienić moje nawyki żywieniowe. Podczas współpracy czułam się bardzo dobrze, a posiłki były proste i pyszne. Jestem wdzięczna za udzielone wsparcie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Stomatolog dziecięcy, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423
03-285 Warszawa

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...

mgr Małgorzata Nikonowicz

Terapeuta, Oligofrenopedagog

Szpital Ogólny w Kolnie
Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno

Pani Małgosia prowadzi z naszą ,chorą na padaczkę lekooporną, córeczką zajęcia z integracji sensorycznej już drugi rok. Mieliśmy już do czynienia z różnymi terapeutami, ale pani Małgosia bije ich na głowę fachowością, zaangażowaniem i podejściem do dziecka. Polecamy Panią Małgosię każdemu kto potrzebuje dla swego dziecka terapeuty z powołania a nie z przypadku.
Opinia dodana przez: Robert Kotowski

lekarz Elżbieta Rejowska

Lekarz rehabilitacji medycznej

Kompetencja + empatia + pomoc nawet jesli sprawa wykracza poza ściałe ramy skierowania. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Adam Miecznik

dr n. med. Adam Miecznik

Fizjoterapeuta, Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Adam Miecznik jest bardzo kompetentnym, dokładnym i profesjonalnym lekarzem. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego fachowej wiedzy ale też sposobu jej przekazywania (cierpliwość, spokój), trafności oceny stanu zdrowia pacjenta i doboru sposobu leczenia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

Wilhelmina Nowak

Technik analityki medycznej

Świetny analityk. Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Zdecydowanie pole am aczkolwiek bardzo trudno zapisać się na krotki termin.
Opinia dodana przez: Mariola

Sylwia Trzcińska

Lekarz rehabilitacji medycznej

sympatyczna i bardzo miła pani doktor potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć . ma bardzo dobre podejście do pacjenta bardzo kulturalna

dr Andrzej Bartczak

Ortopeda, Lekarz sportowy

ul. Stanisława Staszica 3
96-500 Sochaczew

Zdecydowanie najlepszy ortopeda z jakim się zetknąłem, a kłopotów ze zdrowiem mam sporo (kolana, kręgosłup) zdecydowanie polecam. Do niedawna przyjmował w przychodni lekarskiej WAT w Warszawie i jak wielki smutek mnie dopadł, gdy dowiedziałem się, że już tam nie pracuje. Wielka strata dla tych pacjentów. Lekarz który wykazuje więcej niż tylko sam wywiad z chorym. ON tej choroby szuka, znajduje i skutecznie leczy. Zyczeniem moim byłoby gdyby otaczali mnie tylko ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Błachowicz

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.
Opinia dodana przez: JUSTYNA
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rehabilitacji medycznej
                                       lek. med. Paweł Turczyn

lek. med. Paweł Turczyn

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam w szpitalu na spartańskiej, leczenie polimialgii reumatycznej. Lekarz empatyczny, uważny, dokładny, komunikatywny, bardzo życzliwy. Wszystko było dla mnie jasne, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania. Naprawdę polecam. leczą się u Pana doktora można odzyskać wiarę w naszą służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: Jasia

dr n. med. Grażyna Tuganowska

Lekarz rehabilitacji medycznej, Neurolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Obawiam się, że lekarka bardziej stara się dopasować pacjenta do utrwalonych przez lata praktyki diagnoz, niż na odwrót. Nie analizowała okoliczności schorzenia, tylko sama wysnuła przyczynę, kompletnie nie odpowiadającą całej historii choroby. Nie uprzedziła pacjenta, że ma zamiar przeprowadzić terapię manualną- pacjent sądził, że lekarka kontynuuje badanie. Wizyta mająca być tylko wizytą neurologiczną, zmieniła się w kompleksową (i również o tyle wyżej wycenioną). Na prośbę o wskazanie wykonania badań, lekarka ...
Opinia dodana przez: Ja

lekarz Krzysztof Kutzner

Lekarz rehabilitacji medycznej, Neurolog

Prywatny Gabinet Neurologiczny z Rehabilitacją
Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia, Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Lekarz rehabilitacji medycznej, Pediatra

Jaracza 103
90-231 Łódź

Pani doktor nie ma pojęcia o rzadkich chorobach genetycznych , wymaga dokształcenia w tym zakresie. Jest nieuprzejma.

dr n. med. Elżbieta Kmiecik-Małecka

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Czytam opinie i nie dowierzam. Komuś sie wydaje że anonimowo może bez konsekwencji napisać co mu sie podoba? Pani doktor wielokrotnie mi pomogła. Jest konkretna i rzeczowa. I SZUKA przyczyny a nie zgaduje! Jak można takie oszczerstwa smarowac!
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Dorota Waloch

Rehabilitant, Lekarz rehabilitacji medycznej

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Pani doktor wykazała się mega profesjonalizmem podczas wizyty jako lekarz sportowy. W sytuacji kiedy dziecku na EKG wyszły odchylenia sama zorganzowala wizytę u kardiologa dziecięcego w terminie tygodnia gdzie normalnie czekasz ok 3 msc. Dodatkowo bez dodatkowych opłat przyjechała w dzień kiedy nie przyjmuje by ocenić wyniki badania i zakończyć sprawę. Brawo Pani doktor...
Opinia dodana przez: Kamil

Rezonans magnetyczny stawów Medflow

Technik elektroradiolog stawów

MEDflow