Technik elektroradiolog MRI stawów Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog stawów

Z reka na sercu zarekomenduje Dr Niebudek bardzo wysoko. Bylem u wielu Lekarzy w US i Angli i w Polsce - I musze przyznac ze Dr Niebudka podejscie do problemu jest jednym z najlepszych. Zapisam mnie na wszystkie badania mozliwe aby dotrzec do przyczyny bulu. Porswiecil mi bardzo duzo czasu na wizycie, sprawdzajac wszystko, aby wykluczyc pewno mozliwosci, chcial wiedziec o wszystkich lekarstwach co biore. Widac ze prawdziwie chce pomoc - co niestety w naszych czasach nie jest czesto spotykane. Wiedze I doswiadczenie widac ze ma duza. Jako czlowiek jest ...

Wiedze I doswiadczenie widac ze ma duza.
Jako czlowiek jest bardzo alokfetny i przyjemny.
Musze przyznac ze bylem szalenie milo zaskoczony - szczegolnie po przeczytaniu negatywnych opini o tym lekarzu. Nie umie ich zrozumiec - bo sa zupelna odwrotnoscia jaka zaznalem na wizycie. Ten lekarz jest na prawde wspanialy, I te brzydkie opinie o nim - w mojej opini sa bardzo krzywdzace I wielkim oszczerstwem.