lekarz Teodozja Gronkowska

1,1

Wszystkie negatywne opinie odzwierciedlają poziom tej pani. Nic dodać nic ująć. Nie wiem po co ona pracuje jeżeli nie pomaga ludziom.

Niecałą godzinę temu udałam się na wizytę do tej Pani (WOMP). Zdecydowanie nie polecam. Jakikolwiek brak szacunku do pacjenta, odnosiłam wrażenie jakby Pani siedziała w gabinecie za karę. Kompletny brak poszanowania czasu zarówno pacjenta w gabinecie jak i pacjentów oczekujących na wizytę - chodzi tu głównie o to czym zajmowała się Pani doktor podczas "badania". Było to m.in. odbieranie telefonów i rozmowy nie na temat, rozmowy z drugim lekarzem, który wszedł do gabinetu np. rozmowy o tym co obydwie Panie robiły w zeszły weekend, czy są wypoczęte czy też nie. Pani doktor, która mnie badała nie potrafiła ustalić trafnej diagnozy. Przyszłam z wysoką gorączką, kaszlem i bolącym gardłem - wstępna diagnoza lekkie przeziębienie. Po zwróceniu uwagi, że mam duże skoki temperatury pojawił się pełen zdziwienia komentarz Pani doktor iż faktycznie może to nawet grypa. Końcową diagnozą, jednak dalej niekoniecznie pewną było to, że może to będzie angina. Jednak usłyszałam, że "w sumie to ona nie wie". Pani pouczała mnie w sprawach kompletnie nie związanych z badaniem, biorąc mnie m.in. za osobę próbującą wyłudzić zwolnienie z pracy i mówiąc o sankcjach jakie grożą za oszustwo. Miała również nie lada pretensje za to, że przyszłam do niej w takim stanie i raczyłam co chwilę kaszleć, bo rozsiewam w jej stronę zarazki. Nie jest to osoba, do której poszłabym na kolejną wizytę. Z opinii osób czekających na korytarzu usłyszałam głównie negatywne opinie.

Potwierdzam. Zdecydowanie odradzam. Pierwsze co na wejsciu szukalem w gazetce wypisu ktory przynioslem zeby pokazac jakie leki biorę to mi powiedziala że jak ja się zachowuję że na wizycie gazetę sobie czytam. Pierwsze co to dowód osobisty i termomter od pachę. Nie potrafi wysłuchać. Cały czas przerywa i próbuje czlowieka ustawić. Jak coś zacząłem mówić to przerywała i zaczęła się spierać i nagadała mi ze mam nerwice i powinienem sie leczyc. Przychodze z kaszlem i z bólem klatki piersiowej po przewlekłym zapaleniu zatok a ona mi mówi po co do niej przyszedlem jak nie mam wynikow krwi ani zdjecia. W połowie wizyty tak mnie jechała , że postanowilem wyjść na co odparła że musi mnie jeszcze zbadać. Potem wymyslila jakieś choroby płuc. I że to zaniedbałem. Muszę niestety odwiedzic innego lekarza. Powiem wam że jak siedzialem tam 1.5 h to widzialem jak młodzi ludzie od niej z płaczem wychodzą. Na koniec mi powiedziała że mam problemy z osobowością mam nerwicę i powinienem się lęczyc. Poprostu ręce opadają. Dlaczego tqcy ludzie jeszcze pracują jak nie czują powołania do takiego zawodu.

Pani Doktor przyjęła mnie z pełnym zaangażowaniem, potrzebowałam pilnej pomocy z powody infekcji i bardzo wysokiej gorączki. Udzieliła mi pełnej pomocy, kompetentnie wyjaśniła diagnozę i zalecenia. To starej daty lekarz, ale kompetentny i wie co robi.

Lekarka nie kompetentna. Przyszlam na dyzur do WOMPu z niepokojącym obrzękiem nogi, a ona nawet jej sie nie przyjrzala i kazała zmierzyc goraczke. Nie slucha co się do niej mowi, jest bezczelna i arogancka. Chetnie poucza pacjenta pokazując mu swa wladze ale nie przekazując jstotnej treści. W czasie wizyty pani doktor odebrala telefon i rozmawiala chuba 0,5h totalnie mnie ignorując. Stanowczo odradzam wizyte u tej pani!

NIE POLECAM! Dziś wieczorem przyszłam do tej Pani. Najpierw musiałam poczekać w gabinecie jakieś 5 min aż przejrzy gazetkę z artykułami ze sklepu tesco po czym w końcu zainteresowała się moją osobą. Skarżyłam się na ból gardła i nie byłam pewna czy czasem ucho też mnie nie boli, chciałam żeby pani doktor zajrzała do mojego ucha. Pani doktor powiedziała że nie jest laryngologiem i na uszach się nie zna i przypisała antybiotyk na ucho mimo że nawet do niego nie zajrzała. To na czym zna się Pani doktor? i od czego tam jest? za co jej płacą skoro sie nie zna? Powyższe opinie to prawda! Pozdrawiam

Bardzo odradzam. Poszłam wczoraj na nocny dyżur z wymiotami i biegunka. Mimo, że gabinet był pusty pani stwierdzila, że mnie nie przyjmie bo ona musi zjesc. Czekałam 10min. Siedząc w gabinecie dalej jadla i mówiła do mnie z buzia pełna jedzenia przy okazji plujac na mnie. Nie chciała mi wypisać zwolnienia do pracy bo stwierdziła że nie wyglądam na chora. Bardzo chamska i arogancka. Poszłam dzisiaj do mojej rodzinnej po wsteczne l4 na wczoraj i zajęło to prawie godzinę przez To, że pani "doktor" wczoraj nie chciała wypisać. Jutro dzwonię składać skargę

Zdecydowanie nie polecam tej "Pani doktor". Kobieta nie słyszy co się do niej mówi, więc trzeba do niej krzyczeć, ale to i tak nic nie daje, ponieważ nie rozumie co się do niej mówi... Jest arogancka i bezczelna, wypytuje o życie prywatne i je komentuje. Mówi do pacjenta z pełną buzia jedzenia co powoduje jeszcze bardziej wstręt do tej osoby i pokazuje jej podejście do pacjenta. Bada gorączkę, kaszel itp. Pomimo że przyszłam do. Niej z innym problemem, ale widocznie owa "Pani lekarz" nie zrozumiała co się do niej mówi. Zdecydowanie nie polecam tej osoby!!!

Najordynarniejszy, najbardziej chamski, nieuprzejmy, nieempatyczny i niekompetentny lekarz jakiego spotkałem. Weryfikując moją zdolność do podjęcia pracy po poważnym zabiegu chirurgicznym, kwestionowała zasadność samej operacji, przebieg kilku deklarowanych współistniejących schorzeń, by zweryfikowawszy mój prawniczy dyplom wyjaśnić mi, że przy jej, lekarskim, to jednak intelektualnie nie domagam, co pewnie przekłada się na moją słabą "konstrukcję psychiczną". Prawo tej kobiety do wykonywania zawodu to wielka zagadka. Nie polecam żadnych kontaktów z tą osobą.

Nigdy w życiu żaden lekarz tak mnie nie upokorzył. Ta pani obśmiała mój zawód, mój wygląd, to, że jestem wegetarianką (nie dając mi dojść do głosu, kiedy mówiłam o tym, jak dobre mam wyniki), próbowała mi wmówić, że udaję złe samopoczucie, chciała zbadać brudnym patyczkiem, a na koniec właściwie wyrzuciła z pokoju. Skandaliczne zachowanie, wyszłam od niej z płaczem i jutro zgłaszam się w tej sprawie do kierownika WOMPu. Skandal, że ktoś taki tam pracuje.