Terapeuta

Wolny termin: dzisiaj o 07:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 21 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Wolny termin: 22 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Emilia
Wolny termin: 22 Cze o 17:30. Sprawdź inny.
Terapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech
Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Terapeuta Pszczyna mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Terapeuta Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Pedagog

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Joanna to wspaniały logopeda z fantastycznym podejściem do dzieci. Pacjentem/klientem zajmuje się kompleksowo pracując nad obecnymi wadami wskazując również te elementy nad którymi trzeba pracować by uniknąć kolejnych problemów w przyszłości. Kompetentna, konkretna i wymagająca, wykazująca dużą wrażliwość. Profesjonalizm godny polecenia.

Opinia dodana przez: Magdalena
Terapeuta Łódź mgr Katarzyna Fiszer

Prywatny Gabinet Psychologiczny
al. Kościuszki 80/82, pok. 311
90-437 Śródmieście, Łódź

Od jakiegoś czasu spotykam się z Panią Kasią. Niezwykle profesjonalna i życzliwa osoba. Zawsze znajdzie czas, doradzi, pomoże spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Z całą pewnością jeszcze nie raz trafię do niej na "kozetkę".

Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Małgorzata Nikonowicz

Szpital Ogólny w Kolnie
Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno

Bardzo duża wiedza i zaangażowanie, różnorodność stosowanych metod + otwartość i życzliwość = terapeuta godny polecenia.

Opinia dodana przez: Krystyna
Terapeuta Łódź lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Retkinia, Łódź

Bardzo kompetentny lekarz. Zna się świetnie na zagadnieniu nerwic i lęków. Ja polecam każdemu kto ma z tym problem.

Opinia dodana przez: Paweł