lekarz Teresa Adamczyk

Psychiatra

Idealnie dobrane leki, konkretne wizyty i kompetentna psychiatra. Polecam bardzo!

Nie polecam tego doktora. Sytuacja dotyczyła wizyty na komisji o ustalenie niepełnosprawności ( odowołanie na szczeblu wojewódzkim odnośnie brałpkt 7 - autyzm)mojej córki, w której pani doktor występowała jako lekarz orzecznik. Wizyta trwała może 15 min. Na której opowiadałam sytuację dnia codziennego w których córka ma problemy, choć wszystko również było w dokumentacji (jestem pewna że doktor w całości się z nią nie zapoznał) opowiadałam m.in. że córka ma problemy z komunikacją i formułowaniem złożonych zdań. Na co doktor zapytał córki: czy lubi chodzić do przedszkola? Córka : tak Jaką ...

Jaką zupę najbardziej lubisz: pomidorową. Według tych dwóch zdań doktor odpowiedziała do mnie:no przecież się komunikuje. Cała wizyta w bardzo niemiłej atmosferze, pani doktor podnosiła głos. Tytułuje się że rozumie i pracuje z osobami które mają autyzm, jednakże ja jako matka dziecka z autyzmem mam spore wątpliwości. Sprawa skierowana do sądu odnośnie decyzji orzeczenia.
Ps. Większość opinii pisan na tej stronie rzeczywiście wyglądają jakby pisane przez jedną i tą samą osobę.

Wspaniała kobieta, miła i życzliwa. Starannie dobiera leki, by zapewnic pacjentowi jak najlepszy stan psychiczny. Kompetentna, doswiadczona - nie ma sie czego doczepic. Jezeli szukacie konkretnej pomocy i wazne jest dla was duze doswiadczenie, odpowiedni dobor lekow, zrozumienie pacjenta i zaangażowanie to serdecznie polecam.

Nie wiem kto pisze te pochlebne opinie o Pani doktor dla mnie zero profesjonalizmu ,byle odwalić robotę ,Pani Doktor nie miła , krzyczy nie polecam nikomu ....

Jaki sens prowadzenie rankingu lekarzy, gdy opinie może dodawać nie pacjent, a rodzina lub przypadkowa osoba, W tym przypadku na 9 opinii 6 wydaje się być napisanych ręką tej samej osoby, zapewne męża lub dziecka. */Nie mogę, nie korzystając z usług P. Adamczyk wystawiać oceny. Niestety strona nie umożliwia dodania komentarza bez ocen.

*/Nie mogę, nie korzystając z usług P. Adamczyk wystawiać oceny.
Niestety strona nie umożliwia dodania komentarza bez ocen.

Choruję od wielu lat, leczyłam się u wielu lekarzy, dopiero u pani doktor dostałam pomoc jakiej potrzebowałam, jest bardzo kompetentną osobą, trafiła z lekami i dzięki niej czuję się dobrze.

Pani doktor działa jak lekarstwo! Jest miła, uprzejma, kompetentna, dyspozycyjna. Nigdy nie odmawia pomocy.

Pani doktor działa jak lekarstwo!

Jest miła, uprzejma, kompetentna, dyspozycyjna.
Nigdy nie odmawia pomocy.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i dobrym człowiekiem. Wyleczyła mnie z choroby i cały czas mnie wspiera i pomaga.

Pani doktor jest dobrym lekarzem. Jest życzliwa, uprzejma i odpowiedzialna. Życie i zdrowie pacjentów jest dla niej ważne.

Pani doktor pomogła mi w najtrudniejszych chwilach. Jest taktowna, uprzejma i życzliwa. Posiada dużą wiedzę o chorobach i potrafi pomóc. Polecam.