lekarz Teresa Adamczyk

Psychiatra

Choruję od wielu lat, leczyłam się u wielu lekarzy, dopiero u pani doktor dostałam pomoc jakiej potrzebowałam, jest bardzo kompetentną osobą, trafiła z lekami i dzięki niej czuję się dobrze.

Pani doktor działa jak lekarstwo! Jest miła, uprzejma, kompetentna, dyspozycyjna. Nigdy nie odmawia pomocy.

Pani doktor działa jak lekarstwo!

Jest miła, uprzejma, kompetentna, dyspozycyjna.
Nigdy nie odmawia pomocy.

Pani doktor pomogła mi w najtrudniejszych chwilach. Jest taktowna, uprzejma i życzliwa. Posiada dużą wiedzę o chorobach i potrafi pomóc. Polecam.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i dobrym człowiekiem. Wyleczyła mnie z choroby i cały czas mnie wspiera i pomaga.

Pani doktor jest dobrym lekarzem. Jest życzliwa, uprzejma i odpowiedzialna. Życie i zdrowie pacjentów jest dla niej ważne.

Korzystałem z leczenia u wielu psychiatrów. Żaden nie poświęcił mi tyle czasu i nie wytłumaczył leczenia tak jak Pani Doktor. A przy tym jest bardzo taktowna, uprzejma i miła oraz bardzo punktualna. Już zawsze będę się u niej leczył.

opinie wypowiedz osob ktore oceniaJo lekarzy kTos nad klms od podsTaw rowny rownemu oplnuJe mlalem przypadek ze wysTawlaJac opnle admln chclal naplsac wleceJ w oplnl opcJa na sTron

Polecam, mnie p. dokteo bardzo pomogłą. Miła, bardzo opanowana, uśmiechnięta a przedw wszystkim ma bardzo dużo zdrowego rozsądku i trafia z diagnozą. w 100 % polecam

nikomu nie polecilabym tej pani badanie nieprofesjonalne wogole nie wnika kompleksowo w stan pacienta pytania nie dotycza problemu nie wzbudza zaufania sztywna i sluzbistka