lekarz Teresa Ambrożkiewicz

Odradzam!Brak jakiekolwiek zainteresowanie pacienta,ignorancja i lekcewazenie w stosunku do pacjenta.Pomimo iz skarzylam sie na nadmierne wypadanie wlosow, tycie bez powodu i ciagle pragnienie- Pani doktor poradzila ze bym poszla do dermatologa...a z raptownym nadmiernym owloseniem na twarz, no cos..taka moja uroda! SZOK! Nawet nie pomyslala mi dac skierowanie do Endrokrynologa, bo wedlug nia pewnie nie kwalifikuje sie takiego specjalista. Dwa dnie nie moglam dojsc do siebie po wizity u niej, jeszcze nie moge uwierzyc ze ona miala czelnosc tak mnie zlekcewazyc. NFZ placil za mojej wizyty,Pani doktor nie pracowala charytatywnie.Nikt ja nie zmusza ze by pracowala w przychodni i obrazala innych.Szczyt jej bezczelnosci byl komentarz na temat mojego malzonka! Wedlug nia, bardzo watpliwe cy mojemu mezowi zalezy na tym bys my mialy dzieci!!! W trakcie mojej wizyty jadla ciastko! NIE POLECAM, Z DALA OD TEJ NIBY DOKTOR!

bylam tylko raz i juz nigdy wiecej. mialam problemy z prolaktyna zle sie czulam to bezczelnie dostalam odpowiedz ze "musze to pokochac" mialam wkladke domaciczna to nawet mnie nie zbadala twierdzac ze jest wszystko ok a wkladka byla zle wlozona i inny lekarz musial ją usunac.