lekarz Teresa Babiżewska

Audiolog, Laryngolog

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Przeprowadziła kompleksowe badania, bez pośpiechu, potem spokojnie wytłumaczyła sposób leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Pani doktor jest nieuprzejma nie mila. potraktowala moja starsza mame jak intruza. leczenie na zasadzie moze to byc to a moze to byc to. moge przepisac to. to nie leczenie!!! brak podejscia. brak chęci. brak zamiłowania. gabinet przestarzaly jak i metody badan. nie polecam

Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam tak niemiłego lekarza! Ma lekcewazacy stosunek do pacjenta. Cechuje ja brak kultury, taktu, szacunku. Jest opryskliwa i nic nie tłumaczy.Po konsultacji na oddziale szpitalnym pacjent się załamał. odradzam!!!

Gorąco polecam. Świetny fachowiec. Rewelacyjne podejście do pacjenta zarówno dużego jak i małego. Szkoda tylko że prywatnie nie można się umówić na konkretną godzinę.

Pani doktor spóźnia się. Nie zna słowa "przepraszam". 15min. przed czasem przyjęć wsiadła do samochodu i pojechała. Po 45 minutowym oczekiwaniu zadzwoniłam. Mąż odebrał telefon i okazało się, że byli na zakupach. Pacjentów zaczęła przyjmować z godzinnym opóźnieniem. U niej leczyć się może tylko ten, kto ma dużo, dużo czasu, bo spóźnia się notorycznie.

polecam bardzo dobra i sympatyczna pani zna sie na tym co robi i ma bardzo dobre podejscie do dzieci

Bardzo sympatyczna, niesłychanie kompetentna. Przyjmuje także prywatnie. Tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam z czystym sercem.