lekarz Teresa Barańska-Lis

Bardzo dobry lekarz potrafi wytłumaczyć pacjentowi co mu dolega oraz potrafi leczyć. Pani doktor jest osobą bardzo empatyczną potrafi z pacjentem rozmawiać.

Pani doktor Barańska nie potrafi odczytywać RTG za to potrafi wypisywać tonę leków. Nie ma do niej zapisów bo kto chce chodzić do takiego nie kompetentnego lekarza. Zgłosiłam się z ostrym bólem pięty pani doktor zleciła RTG gdzie stwierdziła że nie ma zmian i jest wszystko w porządku. Wypisała recepty na pięć rodzajów tabletek i stwierdziła że ból ustąpi.Ból był nie do zniesienia . Poszłam prywatnie do ortopedy z wynikiem RTG gdzie się okazało że mam ostrogę piętową znacznych rozmiarów.

Pani Doktor jest przewspaniałą osobą. Jest to lekarz z bardzo dobrą wiedzą. Leczy moją mamę od 3 miesięcy i ani razu nie odmówiła jej pomocy. Na początku leczyłyśmy się w szpitalu górniczym w Sosnowcu, później (obecnie) w przychodni na Syberce w Będzinie. Co najważniejsze terminy oczekiwania na wizytę u dobrego reumatologa są okrutnie długie natomiast Pani Doktor jako ortopeda podeszła do choroby mojej mamy kompleksowo. Nadal walczymy bo schorzenie niestety wymaga czasu ale już powolutku zaczyna być lepiej. Dziękujemy serdecznie za serdeczność i długość wizyty (moja mama musi mieć zawsze kawę na ławę;)co się ceni że nie jest to lekarz nastawiony na pieniądze czy przemiał pacjentów ale na dobro i przede wszystkim zdrowie swoich podopiecznych!!!