lekarz Teresa Ciesielska

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

2,2
1,8

Pani dr nie zbadała mnie na pierwszej wizycie, nie wysłuchała. Postawiła osady odnośnie prywatnego życia, krzywdzące, te komentarze...Nie miła, zrobiła problem z wypisania skierowania, które sama zaproponowała. Traci serce i empatię, kłania sie emerytura.

Traci serce i empatię, kłania sie emerytura.

To osoba nie powinna być lekarzem, a tym bardziej neurologiem. Nieprzyjemna do pacjenta i beznadziejna w formowaniu zaleceń. Odradzam jakiekolwiek wizytę u tej Pani ''doktor".

Nie polecam kompletnie Pani Doktor nie dość że czeka Się po 3 lub 4h a wizyta trwa 30 min wizyta, 20 min pisania na komputerze 10min badanie.. Pójdzie się z kręgosłupem i wspomina się o silnych bólach głowy oraz zawrotach i omdleniach... To Pani Doktor mówi że nie da skierowania na rezonans głowy bo zajmuje się tylko kręgosłupem szyjnym... I na to potrzeba nowe skierowanie... A lekarz rodzinny nie może wystawić nowego skierowania bo już dał jedno do neurologa który powinien zająć się też tym problemem. Ukierunkowana tylko na jedno schorzenie i nie patrzy na inne która mogą być też przyczyną... nie polecam na prawdę lekarza.

Bardzo nie miła lekarka ,wali w klawisze komputera nic nie słucha ci się do niej mówi! Na opis rezonansu odpowiada że nie wie co z tym czy gorzki będą rosły czy nie i że 2-3 mam to nic takiego. Wpycha odrazy nerwicę i nie widzi żadnych innych poważnych objawów ,zawroty głowy ,błędnik, wymioty .Wizyta trwa 10 minut a w tym czasie robi se herbatę nawet nie zbada pacjenta .Nie polecam

Odradzam! Niekompetentna kobieta, 30 minut przetrzymuje pacjentów, z czego 20 stuka coś w klawiaturę. Nie potrafi podać przyczyny bólów głowy, nieskora do współpracy, w dodatku bardzo szorstka. Ewidentnie nie jest to lekarz z pasją.

Stawia trafną diagnozę. Konkretna, miła i uprzejma. Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Bardzo dobrze tłumaczy choroby, na które zachorował jej pacjent. Moim zdaniem jest godną zaufania osobą.