lekarz Teresa Czerska-Gawińska

Neurolog

Tragedia nie polecam. Pracuje chyba za karę. Lepiej byłoby jakby Pani poszła na emeryturę. Bo na takich lekarzy szkoda tylko marnować swój czas i skierowania. Wiadomo już dlaczego taki krótki czas oczekiwania. Szczerze nie polecam. Chyba, ze ktoś chce usłyszeć od lekarza, ze na to się nie umiera.

Jestem pacjentką Pani doktor od bardzo wielu lat, jest to osoba kulturalna, empatyczna, która przede wszystkim szanuje swoich pacjentów. Jest bardzo dobrym lekarzem, wybitnym specjalistą z zakresu neurologii, posiada ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Jest to dla mnie zaszczyt, że mogę być pod opieką Pani doktor. Z wyrazami szacunku, Elżbieta Różycka.

Neurolog czerska to jakoś pomyłka i namiaska lekarz który już dawno powinien siedzieć na emeryturze a nie zabierać zdrowie pacjentów! Byłem 2 razy i dwa skierowania do neurologa zmarnowane kobieta arogancją nie grzeszy, opryskliwa, niemiła strasznie, spóźnia się notorycznie, wiedza na poziomie podstawówki zero pomocy i jakiegokolwiek zainteresowania z jej strony rozmowa ze ścianą jest chyba na zapchaj dup... Bo długie kolejki do neurologów a ona już dawno powinna siedzieć na emeryturze i nie zabierać czasu, pieniędzy, i zdrowia ludzi! Omijajcie szerokim łukiem jak wam zdrowie ważne jest o czasie zmarnowanym nie wspomnę!

Wspaniałą wyrozumiała z ogromna wiedzą lekarz , polecam i dziękuję za wszystko czego dokonała w moim zyciu i ku poprawie zdrowia, ...Pozdrawiam , Zbigniew Andruszkiewicz , mail , zbigandruszkiewicz@wp.pl