dr n. med. Teresa Daniel

Laryngolog

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3). Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania! Wcześniej moje ucho leczyłam u innego laryngologa, ale miałam wrażenie, że pan doktor pracuje tam za karę i marzy o tym, żebym jak najszybciej się ulotniła. Pani Doktor Teresa Daniel jest przede wszystkim zaangażowana w to co robi, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta. Miła, sympatyczna i kompetentna - czego chcieć więcej? Polecam serdecznie.

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3).

Polecam serdecznie.

Pani doktor jest świetnym specjalistą. Diagnoza i leczenie są zawsze trafne. Dr Daniel to prawdziwy lekarz z powołania. Jest przemiła, empatyczna, ma świetne podejście do dużych i małych pacjentów. Serdecznie polecam.

Chociaż byłem pacjentem tej Pani doktor tylko raz i było to 6 lat temu, to nie żałuję czasu i pieniędzy wydanych na wizytę do dzisiaj:)

Super specjalista. Mnie pomogła od razu, a z migdałami męczyłem się kilka ładnych lat. Wystarczyła jedna wizyta u Pani Doktor i już nie mam problemu z migdałami. Poza tym cały czas ma kontrole nad moim zdrowiem. Polecam.

przemiła osoba, kompetentna , życzliwa. Lekarz który słucha pacjenta....polecam Panią Doktor z czystym sumieniem...

Poszłam do Pani Doktor z zapchanym uchem, pewna że to zapalenie, okazało się, że ucho jest tylko zatkane, Dr Daniel wyczysciła je delikatnie, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Jest lekarzem z sercem na dłoni. Powiedziała, że wyjdę od niej zupełnie słysząc i z pełnym komfortem i tak właśnie było. Polecam, prawdziwy ANIOŁ!

najlepsza lekarka jaką spotkałem w życiu

najlepsza lekarka jaką spotkałem w życiu

Byłam u Pani dr. prywatnie i w przychodni.jestem bardzo zadowolona za każdym razem bardzo dokładnie badała .Poszłam z bólem gardła ,pani dr opejrzała dokładnie nos ,uszy i ślinianki. Dała odpowiednie leki i nie znajwyszżej półki.Polecam każdemu warto.

Rewelacyjny specjalista. typowy lekarz z powołania. Polecam

Rewelacyjny specjalista. typowy lekarz z powołania. Polecam

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem. Diagnoza zawsze jest trafiona, leki przepisuje w przyzwoitej cenie. Cała moja rodzina korzysta z porad Pani doktor. serdecznie polecam