lekarz Teresa Dobrzańska-Pielichowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani bardzo nieprzyjemna, straszy dzieci szpitalem wyśmiewając przy tym obawy rodziców. Zero profesjonalizmu i podejścia do małego pacjenta. Nie polecam

Niestety nic dobrego na temat tej Pani nie jestem w stanie powiedzieć. Odmawia przyjęcia chorego dziecka, bagatelizuje objawy choroby, spóźnia się z wypisywaniem recept. Po teleporadzie, gdzie nie chciała zbadać chorego rocznego dziecka, musiałam czekać 3 dni na wystawienie recepty. Dziecko gorączkowało do 39 stopni, musiałam szukać pomocy u innego lekarza.

Nie wiem na jakiej podstawie wszyscy moi przedmówcy mają tak pozytywna zdanie na temat tej Pani. Ja dziś byłem jej pacjentem i zachowała się skandalicznie, długo by było to opisywać resumując nie zachowała się jak prawdziwy lekarz z powołania tylko taki, któremu zależy na $$$$$$.

Nie wiem na jakiej podstawie wszyscy moi przedmówcy mają tak pozytywna zdanie na temat tej Pani. Ja dziś byłem jej pacjentem i zachowała się skandalicznie, długo by było to opisywać resumując nie zachowała się jak prawdziwy lekarz z powołania tylko taki, któremu zależy na $$$$$$.

Pani Dr Pielichowska to przemiła osoba, a co najważniejsze jest lekarzem "z powołania". Korzystam z jej usług od wielu lat i zawsze mogę liczyć na jej kompetencję oraz doświadczenie. Diagnoza zawsze była prawidłowa, leczenie skuteczne, a kontakt z Panią Dr był możliwy w każdej chwili, nawet w nagłych przypadkach. Dodatkowo Pani Dr poleciła mi profilaktyczne szczepienia, co pozwoliło mi uniknąć zachorowania. Zdecydowanie polecam!!!!

Zdecydowanie polecam!!!!

Jeśli wizyta u lekarza może być "przyjemna" to ta u Pani Doktor na pewno do takich należy. Kompetentny lekarz i bardzo ciepła osoba. Polecam wszystkim rodzicom!

Od dziecka byłam pod kontrolą Pani Doktor i zawsze mile wspominałam wizyty. Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam!

profesjonalizm i uśmiech. Byłem mile zaskoczony, gdyż w większości moich kontaktów ze służbą zdrowia byłem traktowany jak nachalny petent. Pani doktor natomiast potraktowała mnie bardzo miło i wytłumaczyła wszystko jeśli chodzi o przyczyny i formę leczenia

Skuteczne leczenie oraz bardzo dobry kontakt z pacjentem. Serdecznie polecam :)

Skuteczne leczenie oraz bardzo dobry kontakt z pacjentem. Serdecznie polecam :)

Świetny lekarz! Choć wizyty lekarskie to nic przyjemnego to z tej byłem bardzo zadowolony! Pani doktor jest bardzo miła, spokojnie tłumaczy nawet najmniejszy problem! Serdecznie polecam!