Teresa Dudek-Wolnicka

Nigdy się na P.Doktor nie zawiodłem, świetny fachowiec !!!!

Nigdy się na P.Doktor nie zawiodłem, świetny fachowiec !!!!

Chodze do tej dentystki od 2004 roku i nigdy mnie nie zawiodla!

Chodze do tej dentystki od 2004 roku i nigdy mnie nie zawiodla!

Bardzo mila i sympatyczna pani dr. polecam innym.

Bardzo mila i sympatyczna pani dr. polecam innym.

Zastanawiam się czy osoba wypisująca negatywne opinie Pani Doktor Teresie Dudek Wolnickiej była w ogóle w tym gabinecie stomatologicznym? Wypisując bzdury, o których nie masz pojęcia szkodzisz nie tylko Pani Doktor, ale i przyszłym pacjentom, którzy mogliby skorzystać z fachowej opieki stomatologicznej. Jak ktoś inny dobrze zauważył Pani Doktor w liczbie pojedynczej a nie lekarze w liczbie mnogiej jest bardzo dobrym fachowcem. Wielokrotnie korzystałem z usług stomatologicznych Pani Doktor. Nigdy się nie zawiodłem. Jeśli natomiast chodzi o terminy to może faktycznie są długie, ale to tylko, dlatego, że pacjenci pchają się do gabinetu drzwiami i oknami. I to jest najlepsza rekomendacja dla Pani Doktor. Jeśli ktoś nie może doczekać się wizyty i zechce iść do innego stomatologa, życzę tej osobie, aby miała szczęście i trafiła do równie dobrego specjalisty. Z poważaniem AST.

Zdecydowanie odradzam ten gabinet. Nieodpowiedzialni lekarze. Pacjenci w nagłych przypadkach umawiani są na wizytę po czym okazuje się że gabinet jest zamknięty.

Długie terminy, opóźnienia, a plombowane zęby nadają się do leczenia endodentycznego bardzo czasochłonego i kosztownego. Pomijam ból. Większość zębów do poprawy.

świetny lekarz, dokładna, sumienna, empatyczna, punktualna i rzeczowa pani stomatolog, nigdy żadnych problemów z leczonymi zębami!polecam!

bolączką są terminy,ale pochwalam półroczne terminy kontrolne, samemu nigdy by się o wizycie nie pamiętało