Teresa Dzikowska

Logopeda

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu się tego balastu.Potrzebna była tylko wizyta w poradni "ukojenie" w Poznaniu a przede wszystkim przemiła osoba jaką jest znajdujaca się tam pani logopeda.Dziekuję Jej za to.Grażyna

Witam, polecam serdecznie Panią Teresę wszystkim małym pacjentom. Pani Teresa pomogła naszej dwuletniej wówczas córeczce z problemem dość dużego zaburzenia komunikacji - jąkanie rozwojowe, mimo tego, że wcześniej mieliśmy bardzo złą diagnozę u innego logopedy. Bardzo fajne podejście do pacjenta, wizyta przebiegła zupełnie bezstresowo, dostaliśmy pełną informacji o wskazanym postępowaniu. Dziś po roku mogę obiektywnie stwierdzić, że to była bardzo dobra i fachowa pomoc. Serdecznie dziękujemy!!

Witam,

Polecono mi p. Dzikowską jako świetnego specjalistę. Na szczęście się nie zawiodłam. Zajęła się moim dzieckiem naprawdę fachowo i profesjonalnie. Nie czułam się w końcu jak "przewrażliwiona mamuśka", ale jak troskliwy rodzic. Pani Dzikowska pomogła mojej córeczce i bardzo jej za to dziękuję. Świetnie przygotowana, w 100% poświęca uwagę pacjentowi. Polecam gorąco!