Teresa Eljasz-Radzikowska

1,4
1,6
1,6
1,4

Kiepski lekarz, I tak musialam sie wybrac do innego lekarza bo nie zdiagnozowala i wogle jakas wczorajsza byla, zero kontaktu, kiedys mialam nieprzyjemność byc na wizycie u jej meza, inne dziedziny a taka sama nie kompetencja.

Brak kompetencji, nieuprzejmość, nieprzyjazna atmosfera w gabinecie, nieskuteczność.Była pacjentka

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej osoby. Jej diagnoza to brak diagnozy, a jej zalecony sposób leczenia "TRZEBA SIĘ MYĆ!" -oczywiście nie uzyskałam od niej żadnej pomocy. Z gabinetu wyszłam zaszokowana i upokorzona. Przypadkowa rozmowa z pediatrą mojego dziecka i było po wielomiesięcznym problemie. Ten polecił odstawić płyn do naczyń z zielonymi barwnikami i po kilku dniach zapomniałam o uczuleniu. Może prywatnie leczy, ale na fundusz to chorych traktuje jak bydło.

Nie rozumiem Waszych opinii. Byłam kilka razy u pani doktor, choruję na łuszczycę i za każdym razem bardo mi pomaga. Może i nie jest wesoła i szczebiocąca ale nie każdy musi taki być. Nie zawiodłam się na Niej jak do tej pory. Byłam kilka razy na NFZ i raz prywatnie. Polecam!

Bardzo nie uprzejma kobieta chyba nikt jej nie dogodził.

Bardzo nie uprzejma kobieta chyba nikt jej nie dogodził.

Pani doktor marnuje nasz czas i publiczne pieniądze. Jest niemiła, pospieszna-nawet dobrze nie obejrzała dziecka ani nie wysłuchała rodzica. Wizyta w pospiechu, pacjent czuje się jak intruz. Diagnoza oczywiście nietrafiona. Zdecydowanie odradzam panią doktor-zmarnujecie tylko czas i resztki nerwów!!!

To po cholere chodzicie do takiej chamki? Niech zdechnie z głodu i będzie git!

To po cholere chodzicie do takiej chamki? Niech zdechnie z głodu i będzie git!

Prawdę mówiąc, pierwszy raz spotkałem się z tak prymitywnym zachowaniem i brakiem kompetencji u lekarza. Pozostaje potwierdzić poprzednie, negatywne opinie o tej osobie. Nie mogę zrozumieć, że za nasze pieniądze trzyma się takich pseudo fachowców w przychodniach... Tomasz

Tomasz

Koszmarna!!! Niemiła, niekompetentna, wypalona jako lekarz.

Koszmarna!!! Niemiła, niekompetentna, wypalona jako lekarz.

Witam! Chciałbym się podzielić z Państwem moją opinią na temat tej pani "doktor" i ustrzec przyszłych nieszczęśników przed wizytą u tej pseudo lekarki. Jak żyję 30 lat nie spotkałem się z tak niesympatyczną osobą. Oprócz tego, że jest to bardzo nie miła kobieta, to na dodatek chyba minęła się z powołaniem. Zwraca się do człowieka per "Ty". Traktuje pacjentów jako zło konieczne, jakby robiła łaskę pacjentowi, że go przyjmuje. Na moją dolegliwość poświęciła mniej niż minutę i jedno spojrzenie stwierdzając i tu cytat " że nie mamy o czym rozmawiać" ...

Witam!
Chciałbym się podzielić z Państwem moją opinią na temat tej pani "doktor" i ustrzec przyszłych nieszczęśników przed wizytą u tej pseudo lekarki. Jak żyję 30 lat nie spotkałem się z tak niesympatyczną osobą. Oprócz tego, że jest to bardzo nie miła kobieta, to na dodatek chyba minęła się z powołaniem. Zwraca się do człowieka per "Ty". Traktuje pacjentów jako zło konieczne, jakby robiła łaskę pacjentowi, że go przyjmuje. Na moją dolegliwość poświęciła mniej niż minutę i jedno spojrzenie stwierdzając i tu cytat " że nie mamy o czym rozmawiać" i powiedziała mi "Cześć". Sytuacja jak dla mnie była zbyt szokująca, aby jakoś zareagować - niestety! Radzę unikać tej pani(piszę z małej litery nie bez powodu).