lekarz Teresa Fedorowicz

Najwspanialszy czlowiek jakiego poznałam.Bardzo dobry lekarz zawsze trafnie postawiona diagnoza i dobrze dobrane leki.Polecam z calego serca❤💚💜💙💛

Panią doktór miałam okazję poznac w czasie pobytu na oddziale dziecięcym,gdy mój synek zachorował na ostre zapalanie krtani. Pani doktór z sercem podchodziła do każdego ze swoich małych pacjentów,do każdego dziecka podchodzi z taką troską jak do własnego.do tego nie ma wątpliwości co do jej kompetencji. wspaniały lekarz z powołania

Taak pani doktor bardzo kompetentna w leczeniu biegunek i katarków bo na większych problemach to się nie zna i doradzić nie potrafii.Jedyne co potrafi to snuć przypuszczenia ile dziecko z daną przypadłością pożyje.Naszczęście nie trafione

Jak wyżej- nic dodać nic ująć. Bardzo polecam!!!!

Jak wyżej- nic dodać nic ująć.
Bardzo polecam!!!!

Drogie Mamy i Tatusiowie Pani fedorowicz prowadzi mojego synka od urodzenia,jest to najbardziej kompetentny lekarz jakiego miałam ZASCZYT poznać,jest uprzejma,serdeczna,NIGDY! nie odmówiła pomocy,odpowiada na kazdy telefon!Jest ordynatorem oddziału dziececego i w razie nagłej potrzeby można przyjechać z dzieckiem na oddział.Jest swietnym lekarzem,nie przepisuje na kazde kichniecie antybiotyku.ZAWZE trafia w 100% w wyborze leków.Rozmawia,tłumaczy wszelkie wątpliwosci.Prawdziwy lekarz z powołania!!!Przy opiece Pani Fedotowicz czuje się bezpiecznie i ufam Jej w 100%.Kazdy problem rodzica traktuje poważnie i tłumaczy(chocby taki czy i ajki podawać sok i ile).Pozdrawiam Panią serdecznie -Joanna i Wiktor.

Drogie Mamy i Tatusiowie