lekarz Teresa Florczak

Internista, Lekarz rodzinny

Jako młoda pacjentka, zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą , nie spieszy się i słucha problemów, stara się odpowiedzieć na każde pytanie. Byłam u wielu lekarzy i żaden nie zlecił mi badania czy mam zakażenie bakteryjne czy wirusowe. A Pani doktor to zrobiła. Mam bardzo pozytywne wrażenia odnośnie wizyty. Byłam w luxmedzie w Warszawie.

Niestety, lekarce brakuje kultury osobistej, a także ma lekceważące podejście do pacjenta. Musiałem 3 razy powtarzać, jakie mam objawy, bo ważniejsze było najwyraźniej patrzenie w telefon. Miałem poczucie, że jest tam za karę. Lepiej nie chorować, jeżeli ma się leczyć u takiego lekarza.

Niestety lekarka zbagatelizowała objawy typowe dla COVID i nawet nie wystawiła skierowania na test gdyż stwierdziła iż jako osoba zaszczepiona nie mogłem się zarazić.(okazało się że następnego dnia zarażałem inne osoby wirusem gdyż dopiero drugi lekarz zlecił test który wyszedł pozytywnie) Przypisana recepta na pastylki do ssania wycofane z hurtowni nie do zrealizowania.

Przesympatyczna, zwyczajna dla ludzi....Ze zrozumieniem, bez pospiechu w gabinecie, słuchająca pacjenta, stanowczo polecam:)