dr Teresa Gawlik-Jakubczak

Urolog

Pani Doktor leczy mnie już kilka lat… Nie spotkałam na swojej drodze tak wspaniałego lekarza specjalisty… Jest lekarzem z powołania a nie z musu….Polecam z całego serca..objaśni i wyjaśni ile kto potrzebuje,poświęci tyle czasu ile trzeba…

Brak na czacie o umówionej godzinie, po 20 musiałem dzwonić, Pani doktor oddzwoniła ale nie znała historii choroby, zostałem potraktowany " z buta"

Bardzo rzeczowy lekarz, dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba i zastosowała odpowiednie leki które mi pomogły.

Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor wyleczyła mnie z bakterii odpornej na większość antybiotyków, z którą inni lekarze nie mogli sobie poradzić przez prawie 6 miesięcy. Pomimo kontaktu on-line, Pani Doktor bardzo zaangażowana, wyjaśniała wszystko, tłumaczyła i była dostępna do konsultacji nawet poza umówionym wizytami przez kontakt SMS. Pani Doktor według mnie godna polecenia.

Umówiłam e-wizytę do pani doktor będąc poza miejscem swojego zamieszkania. Miałam nagły problem, który pani doktor bardzo profesjonalnie mi wyjaśniła, doradziła sposób postępowania, wypisała e-receptę. Zasugerowała dalszy sposób leczenia moich dolegliwości. Bardzo miła w rozmowie, a przede wszystkim profesjonalna i konkretna. Polecam!

Pani Doktor nie zwróciła środków za konsultację która nie doszła do skutku. Brak kontaktu, stanowczo odradzam.

Zdecydowanie nie polecam dr Teresy Gawlik-Jakubczak - Pani Teresa przywłaszczyła sobie należność za nieodbytą teleporadę czego w świetle prawa nie może zrobić. Brak kontaktu i chęci współpracy ze strony Pani Teresy świadczy o jej nastawieniu wyłącznie na zysk.

Brak podstawowej wiedzy o hormonach, poza tym arogancka i nie szanuje czasu pacjenta. Omijajcie szerokim łukiem, nie wiem kto jej pisze pozytywne opinie..

Omijajcie szerokim łukiem, nie wiem kto jej pisze pozytywne opinie..

Super lekarz,pełna empatii,szybko podejmuje decyzje,potrafi precyzyjnie wytłumaczyć stan choroby i nakreślić dalszą drogę,stara się kompleksowo prowadzić pacjenta,nie ma problemu z bezpośrednim kontaktem też telefonicznym,potrafi żartować i pięknie się uśmiecha co dodaje pacjentowi otuchy i ochoty do życia.Polecam bardzo.

Bardzo kompetentny ,spokojny i rzeczowy lekarz, wytłumaczyła wszystkie niepokojące mnie kwestie mojego problemu zdrowotnego, przepisała lek, po którym zaczynam odczuwać poprawę.Bardzo dziękuję za poradę, dobrą nadzieję i szczerze polecam Panią doktor. Dziękuję .