dr Teresa Gawlik-Jakubczak

Urolog

3,6
3,6

Niestety nie polecam. Mąż zmarnował ponad 6ms na leczenie zakażenia, czego Pani dr się uczepiła, nie chcąc robić innych badań. Na moje sugestie żeby może spr prostatę, czy żylaki powrózka nasiennego, odpowiedziała, że to bez sensu badać prostatę facetowi w tak młodym wieku, czyli 33 lata! Żylaków nie zauważyła, pomimo, że widać je gołym okiem. Na USG nawet nie wysłała. Okazało się po tylu miesiącach leczenia antybiotykami, że zakażenie ustąpiło, ale głównym problemem są żylaki. Zdiagnozował to już inny lekarz. Teraz czeka nas operacja i miejmy nadzieje, że już trafiliśmy na lekarza, który w sposób kompleksowy bada pacjenta. Jeśli chodzi o inne cechy lekarza to na pewno nie można liczyć na punktualność, ale w obecnych czasach o to ciężko, zważywszy na to w ilu miejscach lekarze pracują no i oczywiście muszą się w jakiś sposób w korkach poruszać. Tłumaczenie choroby i sposób leczenia- pytajcie, sama Pani dr nie ma tyle czasu żeby o wszystkim mówić, dlatego trzeba o każdy szczegół się samemu wypytać. Dodam tylko, że problemem męża nie są tylko zagadnienia urologiczne, ale również andrologiczne. Natomiast Pani dr zapewniała nas, że odbyła stosowne przygotowania do pracy andrologicznej i że była w stanie nam pomóc. Niestety nie pomogła.

Świetny lekarz, osoba bardzo miła, kontaktowa, wszystko dokładnie tłumaczy. A co najważniejsze wyleczyła z choroby, która trwała miesiącami powodując bolesne objawy poprzez dobór badań i kuracji (wcześniejsze próby leczenia u innych lekarzy spowodowały zmniejszenie odporności i wrażliwość żołądka z powodu wielu kuracji antybiotykowych zapisywanych ślepo bez badań). Zdecydowanie polecam !!

z mej własnej oceny lekarz który łamie odwieczne prawa lekarskie nie zasługuję na szacunek ani tez dobre zdanie.lekarz nie ma prawa łamać tajemnic lekarskich bez wyraznej zgody pacjęta zachowuje się jakby była Bogiem.zalecam wszystkim nie patrząc na pozytywne opinie poniewaz to sa dobrzy znajomi tej lekarki,uczciwa osoba powie prade.

Pani Teresa to moim zdaniem wspaniały lekarz i człowiek, polecam wszystkim którzy mają opory przed pójściem do urologa. Wbrew opinii czułem sie podczas wizyty lepiej niż u lekarza mężczyzny ! Wykazała się dużym zrozumieniem i empatią. Polecam!

Pani Doktor na pierwszej wizycie była bardzo uprzejma, fachowo i rzetelnie bez zbędnych nadzieji omówiła moją sytuację. Później przez cay czas leczyła mnie, zawsze odbierała telefony, nie ważne czy była to 22 w tygodniu czy w niedziele. Kobieta bardzo zapracowana ale kompetenta i życzliwa pacjentowi.

Odradzam tego lekarza porażająca kultura osobista ,osoba ,która używa języka rynsztokowego .Brak całkowitej empatii dla pacjenta . Nie trafne diagnozy ,chory jest traktowany przedmiotowo.Nie punktualna ,osoba nie nadająca się do wykonywania zawodu zaufania publicznego

Nie polecam, nie szanuje czasu pacjenta - opóźnienia 2-3h to norma. Nieuprzejma, arogancka (!!!) podejście do drugiego człowieka całkowicie bez empatii.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani. Pani doktor nie zbadała męża, nie chciała wysłuchać, a tym bardziej zrozumieć w czym leży problem, zlekceważyła zalecenia i sugestie lekarzy innych specjalności. Traktowała męża z góry, szydząc z niego. Przez całe spotkanie była wulgarna i chamska. Podczas wizyty odebrała telefon słowami "tylko nie wpieprz mi tej ryby". Liczyliśmy na fachową pomoc dla męża. Jestem oburzona, że medicover zatrudnia takich opryskliwych i niekompetentnych lekarzy jak Pani Teresa. Złożymy oficjalną skargę na tego lekarza i mam nadzieję, że zostaną wobec niej wyciągnięte konsekwencje.

Jestem już od kilku lat pod opieka pani doktor. Wybor wlasnie tego lekarza był najlepszy jaki moglem zrobić. Wizyta u lekarza na ogol wiaze się ze stresem i nerwami. Do tej Pani Urolog chodze spokojny, ufny w jej wiedze i zyczliwosc dla mnie.

w jej wiedze i zyczliwosc dla mnie.

Stanowczo nie polecam.Zgodze siie z poprzednikiem.Pieniadze wyrzucone w bloto.W moim przypadku czas odgrywal duza role.Bezsensowne pseudodiagnozy i worek niepotrzebnych lekow.Nie polecam.