lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

3,9
3,7

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam .Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu i okazała zainteresowanie moja chorobą.Pani doktor bardzo dziękuję.

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Nie wierzę ,że ma takie dobre opinie.W przypadku naszego syna zupełnie nie pomogła, a zdecydowanie zaszkodziła.Zmarnowała 4 lata życia nam i dla syna i do tego brała pieniądze i przy tym zapewniała ,że nic się nie da zrobić,bo my jesteśmy niscy więc syn też dużo nie urośnie.Zleciła badanie hormonu wzrosty,co później się okazało,że robi się to w inny sposób,bo poprzez pobranie jednorazowo krwi nie da się określić prawidłowo poziomu hormonu a muszę tu zaznaczyć ,że zleciła te badanie na odczepnego ,bo ja wiedziałam,że takie badanie należy wykonać więc nie odmówiła ,bo przecież to prywatna wizyta.Jestem pewna tego co piszę ,ponieważ zrezygnowaliśmy z jej leczenia ,i dziękuję Bogu,że dostaliśmy się do kliniki w Poznaniu gdzie syna leczy doskonały Prof.UM dr hab.n.med.leczymy 2 lata syn zakwalifikowała się na hormon wzrostu.który przyjmuje .,szkoda tylko ,że zmarnowaliśmy 4 lata u tej kobiety.Muszę zaznaczyć ,że aby zbadać poziom hormonu wzrostu pobiera sie dziecku przez dwie noce co parę godzin krew i na jej podstawie można stwierdzić jego poziom.,a to badanie co zleciła pani doktor było zupełnie niepotrzebne i błedne.Na koniec powiem,że pewien profesor przez którego dostaliśmy się do kliniki powiedzial,że podał by opisywaną doktorkę do sądu lekarskiego.Dziękuję za uwagę .

Bardzo dobra lekarka, dzięki której odmieniło się moje życie. Wielu lekarzy uważało, że moje uciążliwe zawroty głowy wynikają z nerwicy lub przepracowania. Po 2 latach męczarni poszłam do pani doktor, która postawiła diagnozę i przepisała leki - mimo, że moja choroba nie wynika z choroby tarczycy. Jestem jej bardzo wdzięczna.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Szybko wykryła guzy u mojego męża i natychmiast został zoperowany a Pani dr.nawet przyjechała do Poznania do szpitala. Polecam

Leczę się u pani dr kilka lat i uważam, ze to wspaniały lekarz i człowiek. Miła, życzliwa, poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, odpowie na każde pytanie, wszystko wyjaśni. Dobrze dobrała mi leki, zleca odpowiednie badania i wszystko jest pod kontrolą:)

Pani Doktor w trakcie wizyty, która trwa 3 minuty z zegarkiem w ręce odbiera swoje prywatne telefony. Nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie. Moje wątpliwości co do hashimoto na które choruję nie zostało w ogóle wyjaśnione. Co najciekawsze P. Doktor po wizycie, na której nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie mówi żeby się nie denerwować, ponieważ szkodzi to na tarczycę. BRAK SŁÓW! Nikomu NIE POLECAM P. Doktor Gertig.

Mam mieszane wnioski, z jednej strony szybko zareagowała i odpowiednio -do sytuacji, z drugiej nieufność z powodu dziwnych żartów i brak podstawowej wiedzy /potrzebne informacje zdobyłem u rodzinnej/

Dzięki p. Gertig nie mam raka i żyje! Jak tylko mnie zobaczyła na 1-wszej wizycie od razu dostałam skierowanie do szpitala na operacje. Miałam zmiany nowotworowe w lewym płacie tarczycy. Bardzo i miła i konkretna osoba, ciepła i życzliwa.

bardzo kompetentna i miła lekarka,poleciłabym ją znajomemu.Podchodzi do choroby z dużą znajomością tematu i rozpatruje wieloaspektowo .