lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

Bardzo, ale to bardzo godna polecenia lekarka.

Bardzo, ale to bardzo godna polecenia lekarka.

Lekarka, która bardzo dokładnie mnie zbadała, wypytała (to chyba pierwszy lekarz, któremu nie wystarczyły zdawkowe odpowiedzi)rozwiała wszelkie obawy i podniosła na duchu. Dodatkowo nieswykle sympatyczna babeczka, która od samego wejścia do gabinetu stwarza poczucie, że jest zainteresowana pacientem i będzie chciała mu pomóc

Bardzo życzliwa i co najważniejsze kompetentna osoba. Leczy dusze i ciało.:)

Bardzo życzliwa i co najważniejsze kompetentna osoba. Leczy dusze i ciało.:)

Lekarz niesamowity. Już na dzień dobry sprawia jak najlepsze wrażenie. Ma się wrażenie, że zna się z Panią doktor kupę lat. Osoba jak najbardziej kompetentna. Wszystko wytłumaczy, wysłucha i odpowie na każde pytanie. POLECAM WSZYSTKIM. Pani doktor jest prawdziwym lekarzem, lekarzem z powołania. Leczy nie tylko ciało, swoim podejściem potrafi leczyć także duszę. Jestem szczęśliwa, że do Niej trafiłam. Pani doktor, dziękuję za wszystko :)

Doskonały lekarz i dobry człowiek. Zawsze wita pacjenta w drzwiach, przy pierwszej wizycie dokładnie wyjaśniła charakter choroby i możliwe sposoby leczenia. Jest na bieżąco z postępami medycyny w swojej dziedzinie, przy każdej wizycie informuje czy pojawiły się jakieś nowe leki albo sposoby kuracji. Zawsze wychodzę od niej podniesiona na duchu. Gorąco polecam.