lekarz Teresa Gołaś-Sidun

Psychiatra

Z całego serca polecam i dziękuję Pani Doktor za wreszcie trafnie postawioną synowi diagnozę.Od prawie roku syn jest pacjentem Pani Doktor wcześniej był przez 5lat pacjentem innego lekarza.Już nie czuję się sama sobie pozostawiona z problemem.Kiedy trzeba dotrzec do dziecka siada obok Niego na podłodze i rozmawia,rozmawia.Nigdy nie widziałam spoglądania na zegarek i obojętnie,czy jest to wizyta prywatna czy na fundusz zawsze jest sobą.Dużo zdrowia Pani Doktor .Dziękuję,że nie zlekceważyła Pani poważnej sytuacji bo nie wiem jak byłoby teraz z synem.Joanna

Szczerze od serca nie polecam tej Pani doktor. Wypisuje recepty i do domu. Nie podradzi psychoterapii jedynie prochy i do widzenia. Nadmieniam ze uczeszczalem na wizyty prywatnie. Godne polecenia jest ośrodek Meandra i dr Chmielewska. Potrafi dobrać lekarstwa.

Bardzo miła, sympatyczna i ciepła osóbka. Posiada dużą dawkę empatyczności w sobie, umie wysłuchać pacjenta, zrozumieć go (co zdarza się lekarzowi jednemu na tysiąc, jak nie rzadziej...), nie boi się podejść do choroby z każdej możliwej strony a takie zachowanie bardzo się ceni. Świetna jest poprostu, głowa na karku i serce na miejscu.

Bardzo miła, sympatyczna i ciepła osóbka.

Najlepszy psychiatra na Podlasiu.Zanim wyda osąd co do choroby,bada dokładnie,robi testy ,a jeśli trzeba zleca dodatkowe badania.Zawsze wysłucha,dobrze dobiera leki.Gorąco polecam.

Pani doktor leczy mnie już jakiś czas.Wczesniej leczyło mnie wielu psychiatrów,jednak żaden nie potrafił dobrać mi leku , bo źle stawiał diagnozę,pani Sidun jako jedyna potrafiła określić co mi jest.Nigdy nie patrzy na zegarek,każdy pacjent ja uwielbia,jest najlepsza.

Pierwsza doktor która natychmiast zorientowała się o nie prawidłowym doborze leków. Te które przepisała w bardzo nie długim czasie okazały się strzałem w dziesiątkę :-) Mozę trochę zabrakło mi pomocnych pytań i życzliwego pochylenia się nad pacjentem. Ale może to wynikało z natury Pani doktor i po trochu z mojej wrodzonej gadatliwości :-) Tak czy inaczej mi bardzo pomogła, jest kompetentna i bezpośrednia. Z przyjemnością do niej powracam :-)