lekarz Teresa Gosecka-Witowska

Absolutnie wyjątkowa osoba! Lekarz z powołania, wybitna specjalistka. Odpowiedzialna, profesjonalna, oddana swojej pracy. Dba o każdego pacjenta. Pomaga jak tylko może, i komu może. Leczy naszą rodzinę od pokoleń. Osobiście nie spotkałem nigdy takiego lekarza wcześniej.

Swoje zdrowie powierzyłam Pani Doktor i jestem z tego bardzo zadowolona. Wizyty u Pani doktor są bardzo przyjemne. Lekarka doskonale pamięta swoich pacjentów i dotychczasowy przebieg leczenia. Podczas badań zadaje wiele pytań, ale także znajduje czas aby rozwiać wszystkie wątpliwości z jakimi pacjent zgłasza się do jej gabinetu. Po raz pierwszy nie miałam poczucia, żeby przyjmujący mnie lekarz patrzył na zegarek. Pierwszej wizycie towarzyszył szereg badań, które na szczęście mogłam wykonać jeszcze tego samego dnia. Pani doktor znalazła także dodatkowy czas, aby omówić mi ich wyniki i zaproponować leczenie bez konieczności umawiania kolejnej wizyty. Jestem zadowolona z przebiegu leczenia i zdecydowanie mogę polecić tę lekarkę!