lekarz Teresa Gugała

1,5
1,4
1,1
1,3

Nie polecam. Po 14 dniowej kuracji antybiotykiem zaleciła ibuprom zatoki. Bezradna, bez pomysłu na cd leczenia zapalenia zatok

Bardzo nie kompetentna, sprawiała wrażenie nie zainteresowanej moją osobą. Weszłam przywitałam się, odpowiedziałam o moim bólu zatok o wysokiej gorączce i ku mojemu zdziwieniu nawet nie zostałam przebadana osłuchowo, dopiero po wizycie u innego lekarza w ten sam dzień okazało się że mam również zapalenie oskrzeli. Po wypisaniu recepty pani doktor podsunęła mi ją pod nos mówiąc żebym sobie ją PRZECZYTAŁA kompletnie nie odmówiła mi zalecanych leków, ani też nie powiedziała jak mam je dawkować. Płacąc 140 zł za wizytę która trwała 10 minut spodziewałam się kompleksowego wywiadu, omówienia przypisanych leków (to przecież podstawa) pomocy ze strony profesjonalisty, odradzam wszystkim osobom z wizyt u Pani Teresy Gugała nie warto wyrzucać pieniędzy w błoto.

Pani doktor nie umie sie zachować, nie ma cierpliwości, jest ordynarna, z pacjentem rozmawia w taki sposób jak by miała pretensje ze pacjent do niej w ogóle przyszedł. Nie raczy poinformować pacjenta jak ma zażywać leki i w czym one mają pomóc. Jak sie chciałem dopytać to oburzona ze przecież to oczywiste ze ma być tak a nie inaczej. Pani doktor jest pani po prostu śmieszna, a pacjentów to pani bedzie tracić z dnia na dzień. Ja byłem na wizycie w Krakowie w Polmed na ulicy Lubicz. Wychodzi na to ...

Ja byłem na wizycie w Krakowie w Polmed na ulicy Lubicz.
Wychodzi na to ze w takich prywatnych placówkach lekarze nadają sie tylko do wpisywania recept a nie do leczenia. Pisze to z perspektywy kilku wizyt w tej placówce.

koszmarny lekarz nigdy więcej do niego nie pójdę z dzieckiem, zero podejścia do dzieci, do mojego dziecka gdy płakało mówiła "no i czego buczysz" koszmar nie wspominając o tym ze urządza sobie prywatne pogaduszki przez telefon podczas wizyty zeroooo kultury, nie polecam.!!!

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Kobieta chyba nie ma pojęcia czym się zajmuje. Po podaniu przeze mnie dolegliwości padło pytanie p.: "czy się Pani wywróciła" jak powiedziałam, że nie, zapytała mnie to po co pani do mnie przyszła? Po czym na koniec wizyty otrzymałam zalecenie" Jeśli będzie pani czuła że będzie bolała panią glowa, to niech weźmie sobie pani tabletkę. Jeśli taki pieniądze płacimy za takich lekarzy to ja serdecznie dziękuje! To nie lekarz, to wstrętne babsko które nie wiadomo za co bierze pieniądze!!!! ODRADZAM!!!!!

Nie polecam pani doktor, arogancka i zupełnie nie znajaca sie na swojej profesji, cytuje" flegma spływajaca po gardle to normalne zjawisko, wszystkim spływa, prosze sie nie katowac połykaniem jej" czyli nie rozumiem co mam z nia robic??? nie pomogła mi pani doktor, a zatoki badała mi zagładajac do gardła- stwierdziła ze jestem zdrowa na tej podstawie!

Przyzwoicie - nie ma szału, nie ma też tragedii. Leczenie skuteczne, a o to w sumie chodziło więc nie mam większych zastrzeżeń.

Niefachowo, szybko, między jednym a drugim wejściem osoby sprzatąjacej! pacjent czuje się intruzem,uff

Nie poleciłbym nikomu, szkoda czasu i nerwów. recepta na antybiotyk - to jedyne z czym można wyjść z gabinetu po wizycie.

Lekarka nie widziała problemu u mojej córeczki przy każdej wizycie pytała sie po co właściwie do niej chodze a jak w koncu zmieniła lekarza okazało sie ze dziecko ma juz zniekształcona buzie przez migdałka i teraz usuwamy go prywatnie