lekarz Teresa Gutowska-Witek

Ortodonta, Stomatolog

1,5
2,5

ta pani leczyla mnie 4lata .dodam,ze Po sciagnieciu aparatu doradzila powiekszenie zebow kompozytem, ktore mi sie caly czas krusza, nigdy nie wspomniala o usunieciu chirurgicznym zatrzymanych 4ósemek a bylo to konieczne przed zalozeniem aparatu. wiec teraz na stare lata katuje sie u chirurgow i malo tego osemki zniszczyly mi korzenie siudemek narazila mnie na dodatkowe koszty leczenia kanalowego

Pacjentów leczy sie hurtowo nie jakościowo. Pani doktor nigdy nie tłumaczy co robi, jezeli zostanie zapytana owszem udzieli odp. Leczenie trwa długo ze wzgledu za żadkie zmiany łuków, jestem nie zadowolona z efektów leczenia. Nie polecam