lekarz Teresa Hortyńska

Pediatra, Wizyty domowe

3,6
3,4
3,4

Bardzo Dobry Lekarz Pediatra ,Pani Doktor z dużym doświadczeniem zawodowym i społecznym , idealne podjście do dzieci. Duża wiedza i perfekcyjne wyczucie pozwala szybko i skutecznie zapobiegać powikłaniom. Pozdrawiam i w 100% Polecam wszystkim rodzicom Andrzej Kosar

Pozdrawiam i w 100% Polecam wszystkim rodzicom
Andrzej Kosar

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Troskliwy i kompetentny.Bez względu na porę dnia można zawsze liczyć na poradę.Tzw.stara szkoła .Polecam szczerze.

Nie polecam, dziecko przestraszone, stosuje stare leki - został przepisany lek który został już wycofany, natomiast antybiotyk dla "konia" a nie małego dziecka.

Bardzo miły lekarz, ma podejście do malutkich dzieci, potrafi wytłumaczyć i uspokoić, tzw. "stara szkoła"

Dzięki ów pani (niby) "doktor", która również jeździ w pogotowiu ratunkowym zostałabym sierotą - tak niekompetentnej osoby nie spotkałam - nie rozpoznała nic u pacjenta, który po przewiezieniu do szpitala na nasze żądanie "poszedł" od razu na salę operacyjną. Twierdziła, że jelita pracują - przy niedrożności jelit. Wystrzegajcie się!!!!!!!!!!!!!