lekarz Teresa Jackowska

Okulista

3,3
3,2
3,2

Trafilem do Pani doktor z bólem oka. Moim zdaniem osoba niekompetentna. Nie potrafiła nawet przepisać poprawnie mojego imienia i nazwiska, na dodatek zakropliła mi nie to oko. Ogółem bardzo nieuprzejma, na moje pytania odnośnie co mi dolega odburkiwała coś pod nosem. Diagnoza oczywiście okazała się niedokładna - Pani stwierdziła zapalenie spojówki (mimo iż nie miałem żadnych objaw wskazujących tę chorobę). Przepisała leki, na moje pytanie ile kropli mam do oka brać i ile razy dziennie, wręcz krzyknęła że będę mieć na kartce(na kartce było jedynie ile razy dziennie stosować lek a nie ile kropel do oka podawać) po czym stwierdziła że sama nie wie czy mi przejdzie więc abym poszedł do innego lekarza po 2-3dniach jeśli problem nie ustąpi. SKANDAL!

Pani doktor jest bardzo albo to bardzo nie miła i jej odpowiedzi na zadane pytania to tak jak kara. NIE polecam

Bardzo dobry lekarz, u mnie od razu rozpoznał chorobę i przez cały czas pobytu w szpitalu bardzo się o mnie troszczyła. Prawie jak matka co jest mało spotykane. Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc

pani doktor to bardzo dobry, kompetentny, uczciwy i wrażliwy lekarz. Szczególnie polecam!!!

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, z bardzo dużym doświadczeniem i "dusza" człowiek. Polecam nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci.

Nie polecam tego lekarza, malo kompetentna, malo tlumaczy

Nie polecam tego lekarza, malo kompetentna, malo tlumaczy