lekarz Teresa Jaczynowska-Grzeluszka

Sama byłam pacjentką Pani doktor jako dziecko, teraz Pani doktor leczy moją córkę, jako jedyna trafiła z diagnozą już na pierwszy rzut oka wiedziała co dziecku dolega, po diagnozie i wdrożeniu leczenia objawy chorobowe zniknęły. Opłacało się jechać 400km tylko po to by Pani doktor zbadała dziecko. Z czystym sumieniem polecam, bo oprócz tego że jest świetnym lekarzem jest też bardzo ciepłym i wrazliwym i empatycznym czlowiekiem, widać że jest to lekarz z powołania

Pani doktor Grzeluszka jak najbardziej na plus. Życzliwa miła i nie jest opryskliwa ani problemowa w przeciwieństwie do dojtor Rybialek.

Dla mnie pani doktor powinna iść na emeryturę bo w ogóle nie leczy ludzi. Interesuje się tym co nie trzeba jak chce plotkować to nie w czasie pracy tylko po. A jej córka jest nie lepsza wybiła się na nazwisku rodziców a zamiast leczyć to się śmieje z pacjentów. Więc odradzam pójścia do tej pani doktor

Dawno już u Pani Doktor nie byłam tylko dlatego,że moje dzieci są już dorosłe, mają własne rodziny,ale zajrzałam na tę stronę, gdyz szukam telefonu do Pani Doktor, gdyz potrzebujemy pomocy dla wnuczka. Wierzę, że Pani Doktor mu pomoże tak, jak pomagała wielokrotnie moim dzieciom, które nie chciały nigdy chodzic do innego lekarza, wyłącznie do Pani Doktor. Jest wspaniała, kompetentna, wrażliwa, pogodna, lubiana przez dzieci i ich opiekunów. Nie wiem czy jest ktoś kto tego nie potwierdzi.

lekarz godny polecenia poprostu rewelacyjna opieka medyczna...Pani doktor miła ma świetne podejscie do dzieci jak i dorosłch.POLECAM

Lekarz-fachowiec-człowiek. Nie wiem tylko w jakiej kolejności to wyliczać. Nieocenikona, kochana i bezbłędnie trafia z diagnozą. Unikat w dzisiejszym świecie.

Komentarze poniżej mówią same za siebie - ja mogę się do nich tylko dołączyć. Super lekarka, drugiej takiej ze świecą szukać. Od ponad 20 lat jest moim lekarzem, a od 1,5 roku także mojej małej córci. Nie zamieniłabym jej na żadną inną. Dobry lekarz i dobry człowiek.

Lekarz godny polecenia.Od lat leczy moje dziecko.

Lekarz godny polecenia.Od lat leczy moje dziecko.

Naprawdę super, sprawdzony lekarz który leczy moje dziecko od lat i w mojej ocenie kompetentny w każdym calu. Polecam !

Zawsze trafna diagnoza,uprzejma p.doktor jakich jest coraz mniej,życzliwa,uśmiechnięta,z doskonałym podejściem do dzieci.