Teresa Juruś-Rubin

Polecam serdecznie Panią doktor. Nie wypisuje antybiotyków bez potrzeby, zawsze o wszystko dokładnie wypyta. Córka zawsze idzie bez żadnego strachu.

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊

Bardzo dobry lekarz, kompetentna i zaufana osoba. Dobre podejście do dzieci i rodziców również, zawsze pomoże i poradzi.

pani doktor obrosła za bardzo w piórka.nie ma czasu nigdy dla swoich małych pacjentów,nigdy nie przyjmie swojego pacjenta jak ma już komplet! problemowa.

zdecydowanie polecam , od 11 lat jest lekarzem mojej córki , zawsze moge liczyc na jej pomoc ,ciepła, miła i przede wszystkim kompetentna ,pamieta imiona swoich pacjentów co sprawia ze każdy maluch czuje sie u niej jak u dobrej cioci :)

Super pediatra. Takich lekarzy jest mało. Zawsze prawidłowa diagnoza, bez powodu nie wypisuje dziecku antybiotyku jak robi to mnostwo innych lekarzy. POLECAM !!!

byłam u pani doktor jak mój syn miał 10 miesięcy, nie chciał otworzyć buzi do badania to mu nie zajrzała,przepisała leki,które nie pomgły, w nocy synek się dusił i szybko musieliśmy jechać do szpitala okazało się, że miał ostre zapalenie krtani. Taka sama sytuacja powtórzyła się jak synek miał 2 latka, zdecydowanie nie polecam !!! Dwa razy u niej byliśmy i dwa razy zła diagnoza.NIE polecam

Jestem absolutnie zachwycona Panią Doktor. Leczyła mnie, moje Rodzeństwo, pół mojej rodziny, a teraz z powodzeniem mojego Syna. Znakomity specjalista z ogromną wiedzą. Do tego niezwykle miła, ciepła i wyrozumiała osoba.