Teresa Juruś-Rubin

Pediatra

3,7

Bardzo dobry lekarz, kompetentna i zaufana osoba. Dobre podejście do dzieci i rodziców również, zawsze pomoże i poradzi.

zdecydowanie polecam , od 11 lat jest lekarzem mojej córki , zawsze moge liczyc na jej pomoc ,ciepła, miła i przede wszystkim kompetentna ,pamieta imiona swoich pacjentów co sprawia ze każdy maluch czuje sie u niej jak u dobrej cioci :)

Super pediatra. Takich lekarzy jest mało. Zawsze prawidłowa diagnoza, bez powodu nie wypisuje dziecku antybiotyku jak robi to mnostwo innych lekarzy. POLECAM !!!

Jestem absolutnie zachwycona Panią Doktor. Leczyła mnie, moje Rodzeństwo, pół mojej rodziny, a teraz z powodzeniem mojego Syna. Znakomity specjalista z ogromną wiedzą. Do tego niezwykle miła, ciepła i wyrozumiała osoba.

pani doktor obrosła za bardzo w piórka.nie ma czasu nigdy dla swoich małych pacjentów,nigdy nie przyjmie swojego pacjenta jak ma już komplet! problemowa.

byłam u pani doktor jak mój syn miał 10 miesięcy, nie chciał otworzyć buzi do badania to mu nie zajrzała,przepisała leki,które nie pomgły, w nocy synek się dusił i szybko musieliśmy jechać do szpitala okazało się, że miał ostre zapalenie krtani. Taka sama sytuacja powtórzyła się jak synek miał 2 latka, zdecydowanie nie polecam !!! Dwa razy u niej byliśmy i dwa razy zła diagnoza.NIE polecam