Teresa Krukowicz-Wójcik

Kompetentna, miła i zaangażowana w swojej pracy, polecam Panią doktor. Bardzo dziękuję za okazałe serce i opiekę. Lucyna Kicka.

zdecydowanie polecam, Pani Doktor kompetentna i do tego bardzo miła, co nie idzie w parze zbyt często

Zdecydowanie polecam, w życiu spotkałam wielu lekarzy ginekologów, mam dwie ciąże za sobą i bardzo żałuję, że nie trafiłam do Pani Krukowicz wcześniej. Odpowiada na wszystkie pytania, wnikliwie słucha i bada (!) oraz nie stara się "załatwić" pacjentki byle szybko, bo na korytarzu czeka kolejna "kasa",-jak to było w przypadku poprzedniej mojej Pani doktor.Pani Krukowicz jest wspaniała.

Sprawia dobre wrażenie, jest poważna, ale niestety głupoty gada. Jak nie wie co powiedzieć, to mówi, żeby przyjść za ileś tam mając nadzieję, że się już do niej nie przyjdzie. Żadna rewelacja. Nie odpowiada konkretnie na pytania. Nie uzupełnia wiedzy z wizyty na wizytę mimo luk w wiedzy.

Pani Doktor jak najbardziej dezduszna, beznadziejna jak dla mnie nie nadaje sie na lekarza,byłam u niej pierwszy raz i ostatni..

Moja opinia na temat tej Pani dr jest jak najbardziej pozytywna. To osoba, o której można powiedzieć, że jest "lekarzem z powołania". Zapewniam wszyskie Panie, że wychodząc z gabinetu tej Pani dr można być pewnym, że jest się dokładnie przebadanym pod względem ginekologicznym. Nie ma lepszego lekarza w okolicy Rabki nawet w promieniu 100 km. Polecam Panią dr Krukowicz!!!

mila, konkretna, prawdziwy lekarz z powolania, polecam!!!

mila, konkretna, prawdziwy lekarz z powolania, polecam!!!

Zdecydowanie polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Oprócz tego, że jest miła i wzbudza zaufanie, co w tym zawodzie jest bardzo ważne, do pacjentki podchodzi bardzo szczegółowo i wnikliwie. Polecam każdej kobiecie, której zależy na dobrej i rzetelnej opiece medycznej.

Odradzam,uciekajcie z daleka!!!!Miałam nowotwór a powiedziała mi,że jest wszystko ok.Miesiąc po wizycie poszłam do innego lekarza który w porę wykrył zmiany które były ostatnim dzwonkiem.Do Pani Wójcik chodziłam przez pięć lat.Miałam nadżerke którą mi niedokładnie wymroziła.Miałam nie leczone stany zapalne,nawet przy ostatniej wizycie nie pobrała mi cytologii,zauważyła polipa ale stwierdziła,że nie ma sie do czego przytrzepić.Teraz jestem po konizacji szyjki macicy i mam głęboką nadzieję,że na tym leczeniu moja choroba się zakończy!!!!!!!!!

Leczę się u P. Dr w Rabce. Widzę, że poważnie podchodzi do mojego problemu. Powiedziała, żebym jeszcze dodatkowo przyszła na usg i nie płaciła za nie (bo dość mam na głowie), nie wzięła pieniędzy za cytologię. Mam wrażenie, że naprawdę zależy jej żeby mi pomóc. P.dr posługuje się fachowym językiem, którego nie zawsze jestem w stanie zrozumieć, bo zagadnienie jest mi całkowicie obce, ale chętnie odpowiada na pytania