Teresa Lasota

Neurologopeda

Pani Teresa to wspaniały specjalista oraz człowiek. Bardzo pomaga naszemu synkowi, który miał problemy z mową. Jest bardzo wyrozumiała i ma świetne podejście do dzieci. Po kilku spotkaniach postęp jest widoczny, słownictwo stało się znacznie bogatsze, nie boi się mówić i chętniej podejmuje próby rozmowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii u Pani i szczerze polecamy.

Serdecznie polecam Panią Teresę. Chodziłam z synem na zajęcia przez 3 miesiące. Przez ten czas udało się opanować i poprawnie mówić sz, cz, ż oraz r. Pani Teresa jest bardzo sympatyczna i ma super podejście do dzieci

Mój Syn miał ogromny problem z wymową. Zajęcia w poradni nie wiele pomagały. Ciężko było go zrozumieć i utrudniało to kontakt z rówieśnikami. Odkąd zaczął zajęcia z Panią Teresą jest poprawa. Dziecko chętnie w nich uczestniczy i ma dobry kontakt z Panią. Widać duże postępy i bardzo mu to pomogło.

Pani Teresa już od pierwszych zajęć ma wspaniały kontakt z dzieckiem. Jej profesjonalne podejście i zainteresowanie dziecka sprawia, że syn początkowo niechętny dopytuje o kolejne zajęcia. Motywuje dziecko do dalszej pracy. Jesteśmy zachwyceni efektem i profesjonalizmem. Polecam, świetny fachowiec.

Bardzo serdecznie polecam Panią Teresę, dobiera bardzo skuteczne metody pracy z dzieckiem..Potrafi dzieci zmotywować do pracy!!! Nam zawsze pomogła.!

Pani Teresa jest wspaniałym logopedą. W przeciągu pół roku spotkań, nasza córka znacznie polepszyła wymowę. Przede wszystkim trzeba zaznaczyc, że Pani Teresa ma świetne podejście do dzieci. Potrafi połączyć zajęcia z zabawą i zainteresować dziecko tak , aby chciało wrócić i się uczyć. Serdecznie polecam!

Pani Teresa jest wspaniałym logopedą.
W przeciągu pół roku spotkań, nasza córka znacznie polepszyła wymowę.
Serdecznie polecam!

Bardzo polecam Panią Teresę, pomogła mojemu synowi szybko uporać się z problemami wymowy. Jest osobą miłą i sympatyczną. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Doceniam jej profesjonalne podejscie do pracy. Polecam Panią Teresę, naprawdę warto, bo to świetny specjalista.

Pani Teresa ma bardzo doskonałe podejście do dzieci. Świetnie prowadzi zajęcia. Mój syn wcześniej chodził dwa razy w tygodniu do innej Pani logopedy ale nie było widać żadnych rezultatów... U Pani Teresy uczestniczę wraz z synem na zajęciach. Widzę jak skutecznie prowadzone są zajęcia jak później w domu mam ćwiczyć z synem. Mój syn ma 10 lat nie mówił "r" tylko "l" bałam się, że już tak zostanie bo wszystkie metody zawodziły. To jest późny wiek do nauki "r" ponieważ dziecko ma już swoje przyzwyczajenia....Ale Pani Teresa korzysta z świetnej metody, gdzie efekty pojawiły się bardzo szybko. Mój syn w tej chwili mówi "r"!!!:) jest bardzo z tego dumny i uwielbia Panią Teresę. Teraz uczy się ładnie i wyraźnie mówić, ponieważ mówi niewyraźnie ale Pani Teresa tą wadę już eliminuje:))) OGROMNA WIEDZA I PEŁEN PROFESJONALIZM!!! NAJLEPSZY SEPCJALISTA !!! POLECAM !!!

Bardzo kompetentna i sympatyczna Pani. Pomogła mojemu synowi. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym.