lekarz Teresa Lewkiewicz

1,5
2,5

Okropna kobieta. Kiedyś jak wróciłam do niej z reklamacją to stwierdziła, że ząb mi się po świętach zmęczył i za to boli, a w efekcie miałam leczenie kanałowe - tak fachowo mi ząb zrobiła. A dziś małego dziecka z bólem zęba nie chciała przyjąć, bo ona chce mieć trochę czasu dla siebie. No ludzie wszystko rozumiem, ale z bólem nie przyjąć to już trzeba mieć totalną znieczulice. Żeby nie to że mi dziecko wyło wniebogłosy to bym w życiu do niej nie zsdzwoniła ale potrzebowałam ratunku, którego nie otrzymałam od zadufanej pani stomatolog od siedmiu boleści.

Nie polecam. Ta pani uszkodziła mi zęby i podniebienie. Po interwencji stwierdziła że może mi wyszlifować ząb. Tylko jak go wyszlifować skoro został odłamany zdrowy ząb z przodu. wszystkie dolne zostały odkruszone. Mało tego podczas wykonywanych przez nią czynności leciała mi krew. Pani doktor stwierdziła że to nic takiego bo jak ma się zapalenie dziąseł to tak bywa. Tylko że starsza inna dentystka stanowczo zaprzeczyła wszystkiemu co ta pani mówiła. A ja nigdy nie miałam zapalenia dziąseł.