lekarz Teresa Łukasiewicz

Pediatra

Cudowna , mila , kompetentna , lekarz z powołania. Leczy moje dwie córeczki które uwielbiają do niej chodzić. Kazda wizyta przebiega w milej i cieplej atmosferze wychodzimy z usmiechem na twarzy. Nieraz uratowala moje corki od szpitala. Zawsze odbiera telefony gdy niemoze zawsze odpisze na smsa .Czasami gdy jestem często potrafi niewziasc pieniążków za wizytę. Niespotkalam jeszcze takiego czlowieka lekarza któryby wkladal tyle serca w to co robi .Wielki szacunek dla Pani Teresy!!!!

Wspaniały lekarz !!! Dzięki Pani doktor mój syn nie dostał drugiej dawki antybiotyków, które okazały się zupełnie niepotrzebne. Pani doktor zleciła badanie krwi i okazało się,że syn miał po prostu wirusa, a nie jak wcześniej zdiagnozowano zapalenie oskrzeli. Poza tym, Pani Teresa jest przemiłą, ciepłą osobom, która przytuli, pocieszy przestraszonego maluszka. Odpowie na każde pytanie, wszystko tłumaczy, jest cierpliwa i serdeczna. Najlepszy lekarz w Toruniu !!!

Nie rozumiem ludzi tutaj wypisujacych takie bzdety o pani doktor!!!!! ludzie a co wy myslicie, ze wszyscy lekarze sa do waszych dyspozycji i czekaja na wasze telefony?????? hello!!!!!!! czas ruszyc troche mozgami, chyba to logiczne ze sie do lekaqrza czasem nie mozna dodzwonic poniewaz akurat moze badac pacjentow!!!! a po za tym pani doktor jak nie odbiera telefonu to odpisuje na sms!!!!!!!!! i jeszcze jedno. pani doktor odbiera tel tylko do godz 9 rano, potem juz nie da sie do niej dodzwonic bo pracuje!! co jest chyba normalne ale widac ze dla niektorych nie..Dla mnie bardzo dobra pani doktor.

Pierwszy raz spotkałam tak miłego i kompetentnego pediatrę. Moje maleństwa nawet nie zapłakały. Jestem ustaysfakcjonowana wizytą i jej przebiegiem. Na pewno nie zmienie lekarz na innego! Polecam :)

Pani doktor jest najwspanialszym lekarzem na świecie. Od urodzenia prowadzi moje dwie córeczki i nie ufam żadnemu innemu lekarzowi. Poleciłam ja siostrze i kilku koleżankom, wszyscy są tak jak ja bardzo zadowoleni.

Pani doktor Teresa Łukasiewicz zasługuje na miano najlepszego pediatry w Toruniu !!!!!polecam ją wszystkim znajomym mamom.Jak wychodzę z gabinetu mam pewność że dziecko jest dobrze zbadane,i zawsze dobrze wyleczone!Do pani doktor mam takie zaufanie jakbym powierzała dziecko swojej mamie której już niestety nie mam..... Wspaniała kobieta!!bardzo ludzka,lekarz z powołania. :)

Pani Doktor Teresa Łukasiewicz to wspaniały, pełen ciepła człowiek- to po pierwsze! Nigdy, a korzystam z jej wiedzy i doświadczenia przez kolka już lat, nie zdażyło sie, by odmówiła wizyty, no chyba że akurat jest na szkoleniu. Dzwoniąc należy sie uzbroić w cierpliwość, ale to oczywiste,że jak jest właśnie na wizycie, to telefonu nie odbiera. Dzięki takiemu podejściu pacjent czuje sie dobrze wysłuchany, nie ma atmosfery pośpiechu, bylejakości i nerwowości. Po drugie- nie wiem, jak to robi ta kobieta, ale wzbudza ogromne zaufanie jako lekarz. Potrafi uspokoić zdenerwowanego rodzica, sprawić, ...

Po drugie- nie wiem, jak to robi ta kobieta, ale wzbudza ogromne zaufanie jako lekarz. Potrafi uspokoić zdenerwowanego rodzica, sprawić, że po jej wyjściu ciężar spada z serca.
Ważne jest również to,że same dziecinie boją się badania, lgną do niej jak do dobrej Cioci.
Odnoszę wrażenie,że kto spotkał tego lekarza, ten NIGDY nie zamieni go na żadnego innego!

Zwykle z przeziębieniem męczyliśmy się z 2 miesiące. Lekarze wreszcie przepisywali antybiotyk, a po 2-3 tygodniach sytuacja się powtarzała. P. doktor poleciła mi siostra, a ponieważ mam zaufanie do męża p. doktor (prowadził obie moje ciąże, wiedziałam, że i ten wybór będzie trafny. I nie zawiodłam się. Mogę pytać o wszytko. Dostaję kompleksową odpowiedź, a nie tylko plik recept i słowa: proszę przyjść za tydzień. Wystarczy przesłać sms z prośbą o wizytę, a p. doktor zawsze odpisze, kiedy można się jej spodziewać. Dzieci czują się przy niej bezpiecznie i zwykle obywa się bez antybiotyków. Gorąco polecam.

Polecam wszystkim!!! Wspaniała osoba i lekarz! Moja córka bardzo często choruje i przekonałam się , że Pani Doktor jest godna zaufania! Ma ogromne doświadczenie i serce do dzieci! Zawsze odbierze telefon albo odpisze na smsa! Byłam kilka razy w szpitalu i za każdym razem prosiła o telefon jak czuję się moja córka! Polecam!

Polecam Panią Doktor. Kompetentna, cierpliwa i życzliwa. I bardzo, bardzo dokładna. Dzięki niej dwukrotnie moja córcia nie znalazła się w szpitalu. Prawdą jest, że telefoniczny kontakt może być trudny - pewnie dlatego, że Pani Dr ma sporo obowiązków. Ale od czego są smsy? W wolnej chwili zawsze oddzwania. Nie rozumiem negatywnych opinii. To jest lekarz z powołania. Bardzo Panią Doktor za jej postawę i zainteresowanie pacjentem cenię.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Gabinet Pediatryczny