lekarz Teresa Łukasiewicz

Wspaniała Pani Doktor która poświęciła nam swoj czas nawet w sobotę. Dokładnie osłuchała synka, przepisała odpowiednie leki a oprócz tego zapewniła ze w razie jakikolwiek pytań jest pod telefonem. Prawdziwy lekarz z powołania. Do tego bardzo miła a jednocześnie rzeczowo i konkretnie przedstawiła plan leczenia. Z całego serca polecam Panią Doktor.

plan leczenia. Z całego serca polecam Panią Doktor.

Umówiona wizyta z chorym małym dzieckiem, przyjazd spoza Torunia a Pani doktor nieosiągalna, brak kontaktu telefonicznego, sms-owego. To nie jest poważne podejście do pacjenta.

Najlepszy pediatra ! Pani Teresa to bardzo miła osoba, kompetentna i słowna. Zawsze znajduje dla nas czas. Wizyta w potrzebie jest już tego samego dnia. Pani doktor dokładnie osłuchuje dziecko. Tyle wizyt i każda diagnoza była zgodna. Wiele razy obeszło się bez antybiotyku. Polecam z całego serca !

Polecam z całego serca !

Najwspanialsza pediatra pod słońcem! Do Pani Doktor chodzimy od narodzin córki. Niezwykle dokładna, cierpliwa, uprzejma, kompetentna. Córka jest po ciężkim powikłaniu poszczepiennym (to właśnie Pani doktor skierowała nas pilnie do szpitala po konsultacji). Od tego momentu jesteśmy w stałym kontakcie. Choć w szpitalach spędziłyśmy trochę czasu, doktor Łukasiewicz jest jedynym pediatrą jakiemu w 100% ufam. Podczas wizyty poświęca tyle czasu ile trzeba, dokładnie wszystko omówi, a ponad to, potrafi postawić się też w roli rodzica i stara się go zrozumieć, z czym nieczęsto się spotkałam wśród lekarzy. Co do leków, antybiotyk jest tutaj ostatecznością. Oprócz pobytu w szpitalu, nigdy nie musiałam stosować u córki, leki przepisane przez panią doktor działały. Polecam z całego serca!

Najlepsza Pani Doktor. Zawsze trafia z diagnoza i dopasowaniem leków. Uprzejma sympatyczna, niezastąpiona, z ogromnym doświadczeniem i ma super podejście do dzieci. Bardzo gorąco polecam

Pani doktor jest bardzo uprzejma. Stara się dokładnie badać pacjenta, ale niestety przepisuje silne leki na wyrost, bez dodatkowych badań, niezależnie czy pacjentowi taki lek jest faktyczne potrzebny czy też nie, na zasadzie "może pomoże". Przy czym nie uświadamia rodziców z jakim lekiem i ewentualnymi skutkami mogą mieć do czynienia.

Cudowna , mila , kompetentna , lekarz z powołania. Leczy moje dwie córeczki które uwielbiają do niej chodzić. Kazda wizyta przebiega w milej i cieplej atmosferze wychodzimy z usmiechem na twarzy. Nieraz uratowala moje corki od szpitala. Zawsze odbiera telefony gdy niemoze zawsze odpisze na smsa .Czasami gdy jestem często potrafi niewziasc pieniążków za wizytę. Niespotkalam jeszcze takiego czlowieka lekarza któryby wkladal tyle serca w to co robi .Wielki szacunek dla Pani Teresy!!!!

Pani doktor jest najwspanialszym lekarzem na świecie. Od urodzenia prowadzi moje dwie córeczki i nie ufam żadnemu innemu lekarzowi. Poleciłam ja siostrze i kilku koleżankom, wszyscy są tak jak ja bardzo zadowoleni.

Pierwszy raz spotkałam tak miłego i kompetentnego pediatrę. Moje maleństwa nawet nie zapłakały. Jestem ustaysfakcjonowana wizytą i jej przebiegiem. Na pewno nie zmienie lekarz na innego! Polecam :)

Wspaniały lekarz !!! Dzięki Pani doktor mój syn nie dostał drugiej dawki antybiotyków, które okazały się zupełnie niepotrzebne. Pani doktor zleciła badanie krwi i okazało się,że syn miał po prostu wirusa, a nie jak wcześniej zdiagnozowano zapalenie oskrzeli. Poza tym, Pani Teresa jest przemiłą, ciepłą osobom, która przytuli, pocieszy przestraszonego maluszka. Odpowie na każde pytanie, wszystko tłumaczy, jest cierpliwa i serdeczna. Najlepszy lekarz w Toruniu !!!